Sandro Cortese vyhrál zahřívací trénink třídy do 125ccm

Němec Cortese byl o víc jak sekundu rychlejší před druhým Héctorem Faubelem. Třetí čas zajel Nicolas Terol, čtvrtý Maverick Vinales a první pětku uzavřel Jonas Folger. Jakub Kornfeil warm up ukončil sedmý.
Sandro Cortese vyhrál zahřívací trénink třídy do 125ccm

Sepang, Malajsie:

Počasí: polojasno
Teplota: 30°C
Teplota povrchu: 38°C
Vlhkost: 67%

GP Malajsie, Warm Up - 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 217.6 2'13.584
2 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 218.4 2'14.597 1.013
3 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 221.4 2'14.632 1.048
4 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 222.1 2'14.853 1.269
5 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 219.3 2'15.207 1.623
6 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 215.9 2'15.541 1.957
7 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 220.8 2'15.890 2.306
8 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 218.9 2'15.972 2.388
9 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 216.5 2'16.061 2.477
10 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 214.7 2'16.235 2.651
11 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 219.1 2'16.343 2.759
12 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 216.3 2'16.869 3.285
13 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 213.0 2'16.912 3.328
14 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 211.3 2'16.952 3.368
15 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 210.0 2'16.954 3.370
16 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 218.0 2'17.056 3.472
17 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 213.8 2'17.278 3.694
18 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 220.7 2'17.558 3.974
19 Josep RODRIGUEZ SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 221.3 2'17.618 4.034
20 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 213.5 2'17.759 4.175
21 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 214.7 2'17.888 4.304
22 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 215.1 2'18.047 4.463
23 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 215.1 2'18.146 4.562
24 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 215.8 2'18.171 4.587
25 Jack MILLER AUS Caretta Technology KTM 210.8 2'18.513 4.929
26 Manuel TATASCIORE ITA Phonica Racing Aprilia 212.3 2'18.564 4.980
27 Marco COLANDREA SWI WTR-Ten10 Racing Aprilia 215.1 2'19.169 5.585
28 Brad BINDER RSA Andalucia Banca Civica Aprilia 219.4 2'19.435 5.851
29 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 214.0 2'19.713 6.129
30 Arthur SISSIS AUS TT Motion Events Racing Aprilia 215.0 2'20.222 6.638
31 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 206.5 2'21.021 7.437
32 Farid BADRUL MAL AirAsia-Sic-Ajo Derbi 213.2 2'21.370 7.786
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

14:10 | Pol Espargaro, Alex Rins a Jack Miller upadli hned po startu: odkaz
12:17 | Alonso Lopez musel po nehodě v závodě do zdravotního střediska. odkaz
10:52 | Aleix Espargaro dnes nepojede z důvodu poranění hrudníku. odkaz
10:21 | Do zdravotního střediska musel po své nehodě i Fabio Quartararo. odkaz
10:03 | Espargarova nehoda: odkaz

Harmonogram

GP České republiky, Brno
Pátek 3. srpna
Moto3 1. trénink   09:00–09:40
MotoGP 1. trénink   09:55–10:40
Moto2 1. trénink   10:55–11:40
Moto3 2. trénink   13:10–13:50
MotoGP 2. trénink   14:05–14:50
Moto2 2. trénink   15:05–15:50
Sobota 4. srpna
Moto3 3. trénink   09:00–09:40
MotoGP 3. trénink   09:55–10:40
Moto2 3. trénink   10:55–11:40
Moto3 kvalifikace   12:35–13:15
MotoGP 4. trénink   13:30–14:00
MotoGP 1. kvalifikace   14:10–14:25
MotoGP 2. kvalifikace   14:35–14:50
Moto2 kvalifikace   15:05–15:50
Neděle 5. srpna    
Moto3 warm up   08:40–09:00
Moto2 warm up   09:10–09:30
MotoGP warm up   09:40–10:00
Moto3 závod   11:00
Moto2 závod   12:20
MotoGP závod   14:00