9
Fotogalerie

Sky Racing Team VR46 představil barvy pro příští rok

Včera v italské Tavullii proběhlo přestavení týmu Sky Racing Team VR46. Marco Bezzecchi, Celestino Vietti a Luca Marini se ukázali v barvách, v kterých pojedou příští rok.

Ve čtvrtek 10. prosince proběhla těsně před finálovým galavečerem soutěže X Factor týmová prezentace Sky Racing Team VR46. Představení se zúčastnila dvojice jezdců třídy Moto2 a také Luca Marini, který příští rok pojede v MotoGP sice u týmu Esponsorama Racing, ale jeho stroj bude v barvách Sky Racing.

Rossiho tým Sky Racing Team VR46 vznikl v roce 2014 a zaměřil se na podporu italských jezdců. Luca Marini, který je polovičním bratrem Valentina Rossiho, se letos v tomto týmu stal vicemistrem světa v kategorii Moto2. Příští rok se Marini přesouvá do MotoGP. Barvy týmu Sky Racing VR46 se tedy příští rok objeví i v královské kubatuře a to díky dohodě mezi Sky Racing Team VR46, Esponsorama Racing a Ducati.

V prostřední třídě bude u Rossiho týmu pokračovat Marco Bezzecchi  a nově se k němu připojí Celestino Vietti, který dosud jezdil v kategorii Moto3.

Zdroj a foto: Sky Racing Team VR46

Doporučujeme

Články odjinud