Soutěž o týmové tričko Lukáše Peška má svého vítěze

Nyní můžete hrát o model Lukášova závodního motocyklu
Vážení čtenáři, v rámci kvalifikace na britskou Grand Prix jste mohli s Českou pojišťovnou soutěžit o týmové tričko Lukáše Peška. Stačilo si tipnout, jaký zajede čas v kvalifikaci.

Soutěž byla tentokrát velmi vyrovnaná, do Lukášova času 1:33,203 se trefili hned dva čtenáři a rozhodujícím faktorem tedy bylo, kdo z nich zadal svůj tip dřív. Byl to čtenář registrovaný pod přezdívkou "eiffel", který svůj tip vložil již 19. července, a stal se tak vítězem soutěže! Gratulujeme. Výherce bude kontaktován v průběhu příštího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

Soutěž o ceny od Lukáše Peška včetně skútru pokračuje, v rámci kvalifikace na Grand Prix České republiky můžete vyhrát model Lukášova závodního motocyklu, vstup do soutěže zde.
30. července | Aleix Espargaro dnes slaví 32 let. odkaz
21. července | Velká cena Thajska se letos nepojede.
16. července | Johann Zarco dnes slaví 31 let. odkaz
26. června | Stefano Nepa, Riccardo Rossi a Pedro Acosta, kteří upadli v závěru třetího tréninku třídy Moto3, zamířili do nemocnice na podrobnější vyšetření.
26. června | V závěru třetího tréninku třídy Moto3 upadli čtyři jezdci (Acosta, Rossi, Nepa a Yamanaka). Všichni jsou při vědomí. odkaz