Španěl Elías byl ve warm-upu nejrychlejší z jezdců Moto2

Den závodu ve Francii zahájil ráno nejrychlejším časem Toni Elías z Gresiniho Moto2, druhý byl De Angelis a třetí Julian Simón. Z českých jezdců se Lukáš Pešek umístil patnáctý a Karel Abraham pětadvacátý.

Okruh Bugatti v Le Mans, Francie

- slunečno
- teplota 16°C
- teplota povrchu dráhy 24°C
- vlhkost 53%

GP Francie – Moto2, Warm-Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1. Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'39.632
2. Alex DE ANGELIS RSM RSM Team Scot Force GP210 1'39.947 0.315
3. Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Suter 1'40.064 0.432
4. Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 1'40.067 0.435
5. Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 1'40.101 0.469
6. Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 1'40.148 0.516
7. Niccolo CANEPA ITA RSM Team Scot Force GP210 1'40.187 0.555
8. Shoya TOMIZAWA JPN Technomag-CIP Suter 1'40.215 0.583
9. Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 1'40.276 0.644
10. Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'40.285 0.653
11. Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 1'40.377 0.745
12. Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'40.426 0.794
13. Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'40.464 0.832
14. Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 1'40.486 0.854
15. Lukáš PEŠEK CZE Matteoni CP Racing Moriwaki 1'40.501 0.869
16. Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Suter 1'40.531 0.899
17. Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 1'40.545 0.913
18. Xavier SIMEON BEL Holiday Gym Racing Moriwaki 1'40.586 0.954
19. Axel PONS SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'40.679 1.047
20. Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 1'40.706 1.074
21. Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'40.710 1.078
22. Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'40.730 1.098
23. Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 1'40.815 1.183
24. Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 1'40.869 1.237
25. Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing FTR 1'40.929 1.297
26. Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'40.946 1.314
27. Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 1'40.970 1.338
28. Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 1'40.989 1.357
29. Vladimir IVANOV UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'41.072 1.440
30. Arne TODE GER Racing Team Germany Suter 1'41.105 1.473
31. Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team Suter 1'41.152 1.520
32. Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'41.230 1.598
33. Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'41.495 1.863
34. Bernat MARTINEZ SPA Maquinza-SAG Team Bimota 1'41.526 1.894
35. Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'41.568 1.936
36. Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV 1'41.623 1.991
37. Mashel AL NAIMI QAT Blusens-STX BQR-Moto2 1'42.042 2.410
38. Vladimir LEONOV RUS Vector Kiefer Racing Suter 1'42.202 2.570
39. Yannick GUERRA SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'42.287 2.655
40. Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 1'42.460 2.828
41. Mattia PASINI ITA JIR Moto2 Motobi 1'43.244 3.612
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

16:20 | Nemocného Folgera v Malajsii nahradí Michael van der Mark.
15:42 | Dnes je to 6 let, co zahynul Marco Simoncelli.
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00