Španělům se v mistrovství světa daří

9 komentářů

Jiří Svatohorský (Ferrarist F458)
7. května • 12:14

Není se čemu divit. V nižších kategoriích byli naprosto suverení, tak se dalo čekat, že i v MotoGp jednou budou dominovat.

mamba54
6. května • 8:44

Lukáše Peška v CEV se koná tuto neděli na Motorlandu Aragon. Držme palce, nebude to mít chlapec lehké.

mamba54
6. května • 8:57

Druhým jezdcem týmu je Němec Toni Wirsing, který v prvním závodě skončil 18. Stroj IAMT už má za sebou i premiéru v MS. Startoval na něm Toni West v Estorilu. V kvalifikaci obsadil 29. místo se ztrátou 2.O69. V závodě potom po pádu obsadil 27. místo( před ním se pohyboval na 22.) se ztrátou 1:36.450 na vítěze Bradla. West si pochvaloval, že na rozdíl od jeho MZ nemá IAMT žádné vibrace. Potenciál prý tento stroj má, ale jeho nasazení do GP by bylo zatím předčasné.