Startovní listiny slabších tříd pro rok 2015

Byly zveřejněny i provizorní startovní listiny slabších kubatur (Moto2 a Moto3) pro sezónu 2015.
Startovní listiny slabších tříd pro rok 2015

Startovní listina třídy Moto3

Č. Jezdec Národnost Tým Motocykl
5 R. FENATI ITA SKY RACING TEAM VR46 KTM
9 S. DEROUE NED RW RACING GP HONDA
10 A. MASBOU FRA SAXOPRINT-RTG HONDA
11 M. FERRARI ITA SAN CARLO TEAM ITALIA MAHINDRA
16 A. MIGNO ITA SKY RACING TEAM VR46 KTM
17 J. McPHEE GBR SAXOPRINT-RTG HONDA
19 A. TONUCCI ITA AMBROGIO RACING MAHINDRA
20 F. QUARTARARO FRA ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
21 F. BAGNAIA ITA MAPFRE ASPAR TEAM Moto3 MAHINDRA
22 A. CARRASCO SPA BOE41 RBA TEAM KTM
23 N. ANTONELLI ITA ONGETTA-RIVACOLD HONDA
24 T. SUZUKI JPN CIP MAHINDRA
29 S. MANZI ITA SAN CARLO TEAM ITALIA MAHINDRA
31 N. AJO FIN BOE41 RBA TEAM KTM
32 I. VINALES SPA CALVO TEAM HUSQVARNA
33 E. BASTIANINI ITA GRESINI RACING Moto3 HONDA
40 D. BINDER RSA AMBROGIO RACING MAHINDRA
41 B. BINDER RSA RED BULL KTM AJO KTM
44 M. OLIVEIRA POR RED BULL KTM AJO KTM
50 H. ONO JPN KIEFER RACING HONDA
52 D. KENT GBR KIEFER RACING HONDA
55 A. LOCATELLI ITA GRESINI RACING Moto3 HONDA
57 E. GRANADO BRA CALVO TEAM HUSQVARNA
58 J. GUEVARA SPA MAPFRE ASPAR TEAM Moto3 MAHINDRA
63 Z. KHAIRUDDIN MAL SEPANG INTERNATIONAL CIRC. KTM
65 P. OETTL GER TT MOTION EVENTS KTM
84 J. KORNFEIL CZE CIP MAHINDRA
88 J. MARTIN SPA MAPFRE ASPAR TEAM Moto3 MAHINDRA
91 G. RODRIGO ARG BOE41 RBA TEAM KTM
95 J. DANILO FRA ONGETTA-RIVACOLD HONDA
98 K. HANIKA CZE RED BULL KTM AJO KTM
99 J. NAVARRO SPA ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
  Bude oznámeno   SEPANG INTERNATIONAL CIRC. KTM

Startovní listina třídy Moto2

Č. Jezdec Národnost Tým Motocykl
2 J. RAFFIN SWI SAG TEAM KALEX
3 S. CORSI ITA NGM FORWARD RACING KALEX
4 R. KRUMMENACHER SWI JIR Moto2 TBC
5 J. ZARCO FRA AJO MOTORSPORT KALEX
8 G. REA GBR AGT REA RACING KALEX
10 T. WAROKORN THA APH PTT THE PIZZA SAG KALEX
11 S. CORTESE GER DYNAVOLT INTACT GP KALEX
12 T. LUTHI SWI DERENDINGER R. INTERWETTEN KALEX
19 X. SIMEON BEL FEDERAL OIL GRESINI Moto2 KALEX
21 F. MORBIDELLI ITA ITALTRANS RACING TEAM KALEX
22 S. LOWES GBR SPEED UP SPEED UP
23 M. SCHROTTER GER TECH 3 TECH 3
25 A. SHAH MAL IDEMITSU HONDA TEAM ASIA KALEX
30 T. NAKAGAMI JPN IDEMITSU HONDA TEAM ASIA KALEX
36 M. KALLIO FIN ITALTRANS RACING TEAM KALEX
39 L. SALOM SPA PAGINAS AMARILLAS HP 40 KALEX
40 A. RINS SPA PAGINAS AMARILLAS HP 40 KALEX
49 A. PONS SPA AGR TEAM KALEX
53 T. RABAT SPA MARC VDS RACING TEAM KALEX
55 H. SYAHRIN MAL PETRONAS RACELINE MALAYSIA KALEX
60 J. SIMON SPA QMMF RACING TEAM SPEED UP
66 F. ALT GER OCTO IODARACING TEAM SUTER
70 R. MULHAUSER SWI TECHNOMAG R, INTERWETTEN KALEX
73 A. MARQUEZ SPA MARC VDS RACING TEAM KALEX
77 D. AEGERTER SWI TECHNOMAG R, INTERWETTEN KALEX
88 R. CARDUS SPA TECH 3 TECH 3
94 J. FOLGER GER AGR TEAM KALEX
95 A. WEST AUS QMMF RACING TEAM SPEED UP
96 L. ROSSI FRA TASCA RACING SCUDERIA Moto2 TECH 3
  Bude oznámeno   NGM FORWARD RACING KALEX
  Bude oznámeno   GRESINI RACING Moto2 KALEX

Zdroj: motogp.com

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00