Stefan Bradl nejrychlejší v zahřívacím tréninku Moto2

Nejlepší z českých závodníků byl jednadvacátý Lukáš Pešek z Matteoni CP Racing, jezdec Cardion AB Motoracing Karel Abraham skončil čtyřiatřicátý.

Počasí - Katar, Dauhá:

Jasno
Telota: 31°C
Teplota povrchu dráhy: 33°C
Vlhkost: 13%

GP Kataru - Moto2, Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1. Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Suter 2'02.937
2. Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 2'02.965 0.028
3. Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR 2'03.295 0.358
4. Alex DE ANGELIS RSM RSM Team Scot Force GP210 2'03.318 0.381
5. Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team RSV 2'03.343 0.406
6. Shoya TOMIZAWA JPN Technomag-CIP Suter 2'03.454 0.517
7. Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 2'03.460 0.523
8. Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 2'03.555 0.618
9. Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 2'03.639 0.702
10. Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team RSV 2'03.660 0.723
11. Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 2'03.663 0.726
12. Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 2'03.669 0.732
13. Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 2'03.695 0.758
14. Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 2'03.699 0.762
15. Mattia PASINI ITA JIR Moto2 Motobi 2'03.742 0.805
16. Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 2'03.794 0.857
17. Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 2'03.863 0.926
18. Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 2'03.890 0.953
19. Axel PONS SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 2'04.297 1.360
20. Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 2'04.374 1.437
21. Lukáš PEŠEK CZE Matteoni CP Racing Moriwaki 2'04.448 1.511
22. Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 2'04.501 1.564
23. Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 2'04.502 1.565
24. Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 2'04.533 1.596
25. Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 2'04.597 1.660
26. Anthony DELHALLE FRA Qatar Endurance Racing Team BQR-Moto2 2'04.613 1.676
27. Arne TODE GER Racing Team Germany Suter 2'04.654 1.717
28. Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 2'04.686 1.749
29. Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 2'04.733 1.796
30. Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV 2'04.799 1.862
31. Vladimir LEONOV RUS Vector Kiefer Racing Suter 2'04.862 1.925
32. Niccolo CANEPA ITA RSM Team Scot Force GP210 2'04.962 2.025
33. Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 2'05.026 2.089
34. Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing RSV 2'05.216 2.279
35. Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 2'05.290 2.353
36. Mashel AL NAIMI QAT Blusens-STX BQR-Moto2 2'05.567 2.630
37. Vladimir IVANOV UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki 2'05.780 2.843
38. Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 2'05.818 2.881
39. Yannick GUERRA SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 2'06.515 3.578
40. Bernat MARTINEZ SPA Maquinza-SAG Team Bimota 2'07.291 4.354
41. Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 2'07.327 4.390
5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00