Stefan Bradl nejrychlejším mužem zahřívacího tréninku Moto2

Mezi jezdci šestistovek byl ráno nejrychlejší Stefan Bradl z týmu Viessmann Kiefer Racing, druhý skončil velmi doře jedoucí Alex De Angelis z JiR Moto2 a třetí Simone Corsi, jezdec týmu Ioda Racing Project.
Stefan Bradl nejrychlejším mužem zahřívacího tréninku Moto2

Během tréninku havaroval Randy Krummenacher (GP Team Switzerland Kiefer Racing) a Juki Takaši (Gresini Racing Moto2), což ze všeho nejméně udělalo radost jejich mechaniků, kteří teď musí pořádně zabrat, aby jejich stroje připravili na dvanáctou hodinu.

Itálie, Mugello:

Počasí: slunečno
Teplota: 18°C
Vlhkost: 56%
Teplota povrchu: 29°C

GP Itálie, Moto2 – Warm Up:

 

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 279.0 1'53.413
2 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 277.8 1'53.630 0.217
3 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 283.9 1'53.645 0.232
4 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 276.9 1'53.660 0.247
5 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 277.7 1'53.685 0.272
6 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 277.8 1'53.869 0.456
7 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 279.6 1'53.912 0.499
8 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 281.3 1'53.930 0.517
9 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 282.4 1'54.034 0.621
10 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 276.1 1'54.053 0.640
11 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 277.7 1'54.079 0.666
12 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 277.9 1'54.103 0.690
13 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 284.0 1'54.149 0.736
14 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer R. Kalex 280.3 1'54.155 0.742
15 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 275.9 1'54.165 0.752
16 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 282.2 1'54.249 0.836
17 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 282.4 1'54.282 0.869
18 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 279.1 1'54.284 0.871
19 Jordi TORRES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 274.9 1'54.371 0.958
20 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 280.1 1'54.444 1.031
21 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 279.4 1'54.469 1.056
22 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 279.1 1'54.559 1.146
23 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 278.8 1'54.616 1.203
24 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE 275.9 1'54.639 1.226
25 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 276.7 1'54.940 1.527
26 Raffaele DE ROSA ITA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 273.3 1'54.961 1.548
27 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 278.6 1'55.218 1.805
28 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 275.3 1'55.366 1.953
29 Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki 270.9 1'55.544 2.131
30 Carmelo MORALES SPA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 275.8 1'55.552 2.139
31 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 277.8 1'55.790 2.377
32 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 276.9 1'56.441 3.028
33 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 274.9 1'56.514 3.101
34 Alex BALDOLINI ITA NGM Forward Racing Suter 273.6 1'56.676 3.263
35 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 278.6 1'56.696 3.283
36 Tommaso LORENZETTI ITA Aeroport de Castello FTR 276.2 1'56.765 3.352
37 Mattia TAROZZI ITA Faenza Racing Suter 273.8 1'57.810 4.397
38 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 277.1 1'58.257 4.844

Axel PONS SPA Pons HP 40 Pons Kalex


 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00