Suzuki a Rizla pokračují v další spolupráci

Suzuki oznámila prodloužení spolupráce s Imperial Tobacco Limited a jejich tým v MotoGP tak bude i nadále pokračovat v modrých barvách a logem Rizla na kapotách motocyklových prototypů GSV-R.

Poprvé Rizla zaujala pozici titulního sponzora Suzuki v roce 2006 a dnešní smlouva o spolupráci znamená, že v této pozici bude nejméně do konce roku 2011 pokračovat.

„Všichni zainteresovaní v projektu Suzuki MotoGP jsou potěšeni, že značka Rizla bude pokračovat v její další spolupráci až do roku 2011 a my jsme tak byli schopni pokračovat v nezměněné podobě Suzuki v dalších dvou sezonách,“ řekl šéf týmu Paul Denning.

„Je jasné, že sezona 2009 nedopadla tak, jak jsme si představovali, ale Loris, Álvaro, celý tým a Suzuki Racing v Hamamatsu udělají maximum, aby pokročili směrem kupředu a opětovali Rizle vloženou důvěru do projektu 2010 a 2011.“

Už tento týden budou mít v Malajsii všichni od Suzuki příležitost předvést, co jejich nová GSV-R dokáže ve srovnání s ostatní konkurencí královské kubatury MotoGP.

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz