Suzuki představila svůj motocykl, jezdce a nového sponzora

Tým Suzuki představil v Kataru svůj motocykl, který je letos doplněn o logo nového sponzora Monster Energy.

Pro tým Suzuki v MotoGP budou letos jezdit Alex Rins a úřadující šampion Joan Mir. Jezdecké složení týmu tedy zůstává stejné jako loni. Nově se ovšem na motocyklech objevuje logo sponzora Monster Energy. Tradiční zbarvení motocyklu ovšem zůstává.

„Zdá se, že tato nová sezóna bude vzrušující se spoustou rychlých uchazečů o titul,“ sdělil při oficiální prezentaci Joan Mir. „Navzdory tomu, že jsem loni vyhrál, nepovažuji se za favorita pro tuto sezónu. Je totiž před námi ještě hodně práce. Přesto všechno však vstupuji do roku 2021 jako ten, koho je potřeba porazit, což rozhodně přináší určitý tlak. Upřímně mi to nevadí - vnímám to jako pozitivní věc, protože tlak mě vždy více posouval vpřed, než aby mě brzdil. Znovu to bude podivná sezóna s touto pandemií Covid a se všemi cestovními omezeními, ale doufám, že to půjde lépe a lépe nejen pro nás, rodinu MotoGP, ale také pro všechny naše fanoušky po celém světě,“ řekl dále Mir.

Joan Mir – šampion MotoGP pro rok 2020

Joan Mir – šampion MotoGP pro rok 2020

„Celou zimu jsem se těšil, až se vrátím na trať!“ prozradil Alex Rins. „Hodně jsem trénoval se svou motorkou, ale nic nepřekoná jízdu na GSX-RR. Myslím, že tento rok by pro nás mohl být skvělý, máme silný tým a skvělý motocykl. Jsme více motivovaní než kdy jindy a víme, že naše motorka dokáže vyhrát, takže jsme připraveni bojovat. Kalendář je navzdory všemu docela plný a je tu mnoho rychlých jezdců, takže konzistentnost bude jako vždy klíčová, “ dodal Rins.

Zdroj a foto: Suzuki Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře