9
Fotogalerie

Suzuki představila svůj tým s Rinsem a Mirem

V pátek absolvoval svou oficiální prezentaci i tým Suzuki Ecstar, za který letos opět pojedou Alex Rins a Joan Mir.

Stejný termín jako tovární Yamaha si pro svou oficiální prezentaci vybral i Team Suzuki Ecstar. Tým dnes představil svůj stroj Suzuki GSX-RR a jezdce, kterými stejně jako loni budou Alex Rins a bývalý šampion Joan Mir.

„Během zimy jsem si vyhradil nějaký čas na to, abych si odpočinul a vypnul po náročné sezóně 2021,“ prozradil Joan Mir. „Byl jsem rád, že jsem skončil třetí v šampionátu, ale toužím po lepším výsledku, bylo tedy udělat restart, abych se mohl stoprocentně soustředit na dosažení svého maxima. Můj předsezónní trénink dopadl dobře a cítím se fit a připravený zaútočit. Těším se, až se vrátím na motorku. Testy, které proběhly na konci loňského roku, ukázaly zlepšený výkon, se kterým jsem spokojený, takže teď je čas ukázat nové barvy a odjet více kol. Sezóna začíná zhruba za měsíc,“ dodal šampion z roku 2020.

„Nová GSX-RR vypadá úžasně a také dobře funguje!“ řekl při prezentaci Rins. „Jsem opravdu rád, že se blíží začátek nové sezóny. Během zimní přestávky jsem hodně trénoval – jednak v posilovně a pak také na své motorce GSX-R1000R. Nic se však nevyrovná naší závodní motorce na okruzích. Je příjemné se sejít s týmem, všichni se soustředíme na stejný cíl a já jim věřím, všichni jsme ukázali, že dokážeme dělat velké věci. Testovací dny budou důležité, ale už se nemůžeme dočkat prvního závodu v Kataru!“ uzavřel Rins.

Zdroj a foto: Suzuki

Doporučujeme

Články odjinud