Suzuki údajně na konci roku opustí MotoGP

Server motorsport.com dnes informoval o tom, že se Suzuki údajně chystá na konci letošní sezóny odejít z MotoGP. Zatím to však ještě nebylo oficiálně potvrzeno.

Dle serveru motorsport.com se Suzuki na konci letošního roku chystá ukončit své působení v MotoGP. Oba jezdci (Alex Rins i Joan Mir) mají smlouvy do konce letošního roku, přičemž Rins ještě před pár dny tvrdil, že mu tým Suzuki naznačil, že by si jej rádi udrželi i v příštím roce. Co se týče Joana Mira, ten by se dle výše zmíněného serveru mohl přesunout do týmu Repsol Honda, kde by nahradil Pola Espargara a stal se tak novým týmovým kolegou Marca Márqueze.

Pokud se Suzuki skutečně chystá odejít z MotoGP, lze očekávat, že oficiálně prohlášení bude již brzy k dispozici.

Zdroj: motorsport.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.