Toni Elias se vrátil na trať a byl nejrychlejší v druhém tréninku

Na brněnský okruh nastoupil po nedobrovolně vynechaném prvním tréninku Toni Elias a okamžitě byl nejrychlejší. V sobotu dopoledne překonal Iannoneho a Takahashiho.

V tréninku upadli Stefan Bradl, Raffaele de Rosa a Ricky Cardus. Všichni bez následků.

GP České republiky - Moto2, 2. volný trénink

P. Jezdec Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Toni ELIAS Gresini Racing Moto2 Moriwaki 2'03.964  
2 Andrea IANNONE Fimmco Speed Up Speed Up 2'04.071 0.107 
3 Yuki TAKAHASHI Tech 3 Racing Tech 3 2'04.165 0.201 
4 Shoya TOMIZAWA Technomag-CIP Suter 2'04.294 0.330 
5 Julian SIMON Mapfre Aspar Team Suter 2'04.461 0.497 
6 Simone CORSI JIR Moto2 Motobi 2'04.592 0.628 
7 Gabor TALMACSI Fimmco Speed Up Speed Up 2'04.720 0.756 
8 Raffaele DE ROSA Tech 3 Racing Tech 3 2'04.782 0.818 
9 Roberto ROLFO Italtrans S.T.R. Suter 2'04.795 0.831 
10 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 2'04.813 0.849 
11 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Suter 2'04.824 0.860 
12 Lukáš PEŠEK Matteoni CP Racing Moriwaki 2'04.870 0.906 
13 Karel ABRAHAM Cardion AB Motoracing FTR 2'04.927 0.963 
14 Arne TODE Racing Team Germany Suter 2'04.973 1.009 
15 Alex DEBON Aeroport de Castello - Ajo FTR 2'05.006 1.042 
16 Sergio GADEA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 2'05.024 1.060 
17 Mike DI MEGLIO Mapfre Aspar Team Suter 2'05.033 1.069 
18 Jules CLUZEL Forward Racing Suter 2'05.038 1.074 
19 Yonny HERNANDEZ Blusens-STX BQR-Moto2 2'05.148 1.184 
20 Stefan BRADL Viessmann Kiefer Racing Suter 2'05.211 1.247 
21 Hector FAUBEL Marc VDS Racing Team Suter 2'05.234 1.270 
22 Thomas LUTHI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 2'05.344 1.380 
23 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 2'05.433 1.469 
24 Alex BALDOLINI Caretta Technology Race Dept I.C.P. 2'05.681 1.717 
25 Claudio CORTI Forward Racing Suter 2'05.686 1.722 
26 Fonsi NIETO Holiday Gym G22 Moriwaki 2'05.687 1.723 
27 Yusuke TESHIMA JIR Moto2 Motobi 2'05.736 1.772 
28 Vladimir IVANOV Gresini Racing Moto2 Moriwaki 2'05.818 1.854 
29 Niccolo CANEPA RSM Team Scot Suter 2'05.954 1.990 
30 Valentin DEBISE WTR San Marino Team ADV 2'06.022 2.058 
31 Axel PONS Tenerife 40 Pons Pons Kalex 2'06.090 2.126 
32 Ricard CARDUS Maquinza-SAG Team Bimota 2'06.165 2.201 
33 Xavier SIMEON Holiday Gym Racing Moriwaki 2'06.574 2.610 
34 Anthony WEST MZ Racing Team MZ-RE Honda 2'06.785 2.821 
35 Mashel AL NAIMI Blusens-STX BQR-Moto2 2'06.811 2.847 
36 Kenny NOYES Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 2'06.811 2.847 
37 Joan OLIVE Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 2'07.093 3.129 
38 Robertino PIETRI Italtrans S.T.R. Suter 2'07.247 3.283 
39 Patrik VOSTÁREK Vector Kiefer Racing Suter 2'07.652 3.688 
40 Yannick GUERRA Holiday Gym G22 Moriwaki 2'07.667 3.703 
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00