Toseland si jede do Kataru pro ztracenou sebedůvěru z Malajsie

Rekonvalescence po pádu nebyla jednoduchá.
James Toseland upadl během prvního dne letošních testů v Sepangu a na nové Yamaze pak nemohl jezdit naplno. Angličan ztratil trochu sebedůvěry, ale vše hodlá napravit během nočních testů v Kataru.

"Je škoda, že jsme si zkazili první testy pádem. Těším se, že budu mít tři dobré a konzistentní dny, abych získal zpět sebedůvěru a zrychlil na motorce. Katar my vyhovuje, takže se těším, že přijedu na známe místo. Po návratu po velké nehodě to pro mě bude dobré měřítko," řekl Toseland.

I když se Toseland vážnějším zraněním vyhnul, jeho pád byl skutečně silný a omezil ho v dalších činnostech.

"Vrátil jsem se domů, podstoupil kontroly a vše bylo OK. Pochroumal jsem si rameno více, než jsem si myslel, takže rychlost uzdravení byla pomalejší, než jsem doufal. Byl to velký pád a měl vliv na všechny tři dny testů, což bylo nešťastné," dodal.

Po návratu do Británie si musel britský jezdec Tech3 čtyři dny odpočinout, protože měl pohmožděnou nohu. Poté se vrátil zpět k tréninku. Jeho kolegové na ostatních Yamahách mu však dodali na optimismu.

"Valentinovi, Colinovi a Jorgemu se v prvních testech evidentně dařilo, takže víme, že komplet Yamaha - Bridgestone je v tuto chvíli dobrý," uzavřel Toseland.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz