Tovární Yamaha dnes představila svůj nový tým

V pondělí 15. února proběhla týmová prezentace továrního týmu Yamahy. Valentina Rossiho v týmu vystřídal Fabio Quartararo. Maverick Viňales zůstává.

Dalším týmem, který prezentoval svůj tým a motocykl pro letošní rok, je tovární Yamaha. Hlavní sponzor Monster Energy a také barvy motocyklu zůstávají stejné jako loni. V jezdeckém složení ovšem došlo ke změně. Valentino Rossi po letech tým opustil a bude jezdit pro satelitní tým Petronas. Místo zkušeného Itala letos zaujme mladý Francouz Fabio Quartararo. Španěl Maverick Viňales u tovární Yamahy zůstává.

Vzhledem ke stále aktuální epidemii koronaviru probíhala týmová prezentace ve virtuálním prostředí. Video je k dispozici zde:

Zdroj a foto: Yamaha Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz