Tovární Yamaha dnes představila svůj nový tým

V pondělí 15. února proběhla týmová prezentace továrního týmu Yamahy. Valentina Rossiho v týmu vystřídal Fabio Quartararo. Maverick Viňales zůstává.

Dalším týmem, který prezentoval svůj tým a motocykl pro letošní rok, je tovární Yamaha. Hlavní sponzor Monster Energy a také barvy motocyklu zůstávají stejné jako loni. V jezdeckém složení ovšem došlo ke změně. Valentino Rossi po letech tým opustil a bude jezdit pro satelitní tým Petronas. Místo zkušeného Itala letos zaujme mladý Francouz Fabio Quartararo. Španěl Maverick Viňales u tovární Yamahy zůstává.

Vzhledem ke stále aktuální epidemii koronaviru probíhala týmová prezentace ve virtuálním prostředí. Video je k dispozici zde:

Zdroj a foto: Yamaha Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.