Tréninky kubatury do 125ccm ukončil nejlepším časem Terol

Španěl v sobotním tréninku porazil o jednu desetinu vítěze pátečních volných jízd Němce Sandra Corteseho. Třetí se umístil Luis Salom, čtvrtý Johann Zarco a první pětku uzavřel Jonas Folger. Jakub Kornfeil je třináctý.
Tréninky kubatury do 125ccm ukončil nejlepším časem Terol

GP Austrálie, 3. volný trénink - 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 237.0 1'39.482
2 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 233.8 1'39.598 0.116
3 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 233.6 1'40.148 0.666
4 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 232.3 1'40.207 0.725
5 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 234.9 1'40.521 1.039
6 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 230.8 1'40.888 1.406
7 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 234.2 1'40.910 1.428
8 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 233.9 1'40.964 1.482
9 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 233.1 1'40.991 1.509
10 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 230.9 1'41.355 1.873
11 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 229.6 1'41.431 1.949
12 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 226.9 1'41.877 2.395
13 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 230.4 1'41.943 2.461
14 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 228.1 1'42.240 2.758
15 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 227.5 1'42.378 2.896
16 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 229.1 1'42.465 2.983
17 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 229.4 1'42.554 3.072
18 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 230.2 1'42.718 3.236
19 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 231.4 1'42.828 3.346
20 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 229.6 1'42.973 3.491
21 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 226.9 1'43.054 3.572
22 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 231.0 1'43.185 3.703
23 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 226.0 1'43.224 3.742
24 Manuel TATASCIORE ITA Phonica Racing Aprilia 227.3 1'43.231 3.749
25 Josep RODRIGUEZ SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 233.2 1'43.312 3.830
26 Jack MILLER AUS Caretta Technology KTM 224.1 1'43.358 3.876
27 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 224.4 1'43.871 4.389
28 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 229.0 1'43.903 4.421
29 Brad BINDER RSA Andalucia Banca Civica Aprilia 230.1 1'43.996 4.514
30 Marco COLANDREA ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 223.7 1'44.643 5.161
31 Joshua HOOK AUS Hook Racing.com Aprilia 219.2 1'46.134 6.652
32 Nicky DILES AUS Aprilia RSW Racing Aprilia 218.2 1'46.240 6.758

Avalon BIDDLE NZE Avalon Biddle Racing Honda 203.6 1'55.716 16.234

Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia



Tom HATTON AUS Fastline GP Racing Honda



Alexander PHILLIS AUS Phillis QBE Racing Aprilia


21:03 | Letošní sezóna už sice skončila, ale hned příští týden v úterý a ve středu začínají přípravy na další rok. Jezdci M… odkaz
21:01 | Tohle jsou šampioni pro letošní rok: odkaz
21:00 | Ve 21:00 začíná předávání cen nejlepším jezdcům letošního roku: odkaz
15:26 | Po Rossiho pádu se na třetí místo dostal Pol Espargaro. odkaz
15:26 | Rossi upadl, ale vrátil se zpět. odkaz

Harmonogram

GP Valencie, Valencie
Pátek 16. listopadu
Moto3 1. trénink   09:00–09:40
MotoGP 1. trénink   09:55–10:40
Moto2 1. trénink   10:55–11:40
Moto3 2. trénink   13:10–13:50
MotoGP 2. trénink   14:05–14:50
Moto2 2. trénink   15:05–15:50
Sobota 17. listopadu
Moto3 3. trénink   09:00–09:40
MotoGP 3. trénink   09:55–10:40
Moto2 3. trénink   10:55–11:40
Moto3 kvalifikace   12:35–13:15
MotoGP 4. trénink   13:30–14:00
MotoGP 1. kvalifikace   14:10–14:25
MotoGP 2. kvalifikace   14:35–14:50
Moto2 kvalifikace   15:05–15:50
Neděle 18. listopadu    
Moto3 warm up   08:40–09:00
Moto2 warm up   09:10–09:30
MotoGP warm up   09:40–10:00
Moto3 závod   11:00
Moto2 závod   12:20
MotoGP závod   14:00