Francesco Bagnaia a Enea Bastianini Foto: Ducati

Francesco Bagnaia a Enea Bastianini | Foto: Ducati

Stroje Ducati Foto: Ducati
Bastianiniho stroj Foto: Ducati
Bastianiniho stroj Foto: Ducati
Bagnaiův stroj Foto: Ducati
9
Fotogalerie

Tým Ducati Lenovo odhalil své stroje pro letošní rok

Dalším týmem, který už má za sebou letošní oficiální týmovou prezentaci, je tovární Ducati Lenovo Team.

V pondělí 22. ledna 2024 se v italském horském středisku Madonna di Campiglio představil Ducati Lenovo Team. Při prezentaci pochopitelně nechyběli jezdci, jimiž jsou (stejně jako v loňském roce) Francesco Bagnaia a Enea Bastianini. Představen byl také nový sportovní ředitel Ducati Corse Mauro Grassilli.

„Jsem nadšený, že mohu zahájit svou čtvrtou sezónu v týmu Ducati Lenovo,“ sdělil během týmové prezentace úřadující šampion Francesco Bagnaia. „Poslední test ve Valencii přinesl pozitivní zpětnou vazbu a dal nám pevný základ pro práci na vývoji stroje pro nadcházející sezónu. Už se nemůžu dočkat, až vyrazíme na trať a budeme pokračovat tam, kde jsme skončili. Bude to jistě náročná sezóna, ale jsme připraveni čelit tomu s naším obvyklým odhodláním. Jako sehraný tým uděláme maximum pro to, abychom znovu vybojovali šampionát,“ dodal Ital.

Rok 2023 byl náročný,“ přiznal Bagnaiův kolega Enea Bastianini. „Těším se, že si to všechno v nadcházející sezóně vynahradím. Máme před sebou vzrušující rok 2024. Přestože jsem se loni zúčastnil jen několika Velkých cen, dostal jsem cenné lekce, z nichž budu moct těžit v nové sezóně. Mám velkou důvěru ve svůj tým a vím, že máme veškerý potenciál k tomu, abychom si vedli dobře. Nemůžu se dočkat, až vyrazím na trať a zahájím novou sezónu,“ uzavřel Bastianini

Zdroj a foto: Ducati

Doporučujeme

Články odjinud