6
Fotogalerie

Tým LCR Honda se ukázal v barvách pro rok 2022

Tento týden absolvoval svou týmovou prezentaci i tým LCR Honda, pro který letos stejně jako loni pojedou Alex Márquez a Takaaki Nakagami.

Tým LCR Honda včera představil svůj letošní tým. Jezdecké složení zůstává stejné jako loni - v barvách LCR Honda Castrol pojede Alex Márquez a v barvách LCR Honda Idemitsu bude závodit Takaaki Nakagami.

Pro pětadvacetiletého Španěla Alexe Márqueze, který má na svém kontě mistrovské tituly z Moto3 a Moto2, bude letošní rok jeho třetím v MotoGP. Roku 2020 byl týmovým kolegou svého staršího bratra u týmu Repsol Honda. Hned ve své první sezóně v MotoGP se mladší z bratrů Márquezových dokázal dvakrát dostat na podium. Loni se přesunul do týmu LCR Honda a jeho nejlepším loňským výsledkem bylo čtvrté místo.

Japonec Takaaki Nakagami, který včera oslavil třicáté narozeniny, jezdí v kategorii MotoGP od roku 2018, přičemž po celou tu dobu zůstává věrný týmu LCR Honda. Za svou dosavadní kariéru ve třídě MotoGP jednou staroval z pole position, ale na své první podium v královské kubatuře zatím stále čeká. Dosud byl nejlépe čtvrtý.

Foto: LCR

Doporučujeme

Články odjinud