Tým LCR Honda se ukázal v barvách pro rok 2022

Tento týden absolvoval svou týmovou prezentaci i tým LCR Honda, pro který letos stejně jako loni pojedou Alex Márquez a Takaaki Nakagami.

Tým LCR Honda včera představil svůj letošní tým. Jezdecké složení zůstává stejné jako loni - v barvách LCR Honda Castrol pojede Alex Márquez a v barvách LCR Honda Idemitsu bude závodit Takaaki Nakagami.

Tovární Honda odhalila vzhled svých letošních motocyklů

Tovární Honda odhalila vzhled svých letošních motocyklů

Pro pětadvacetiletého Španěla Alexe Márqueze, který má na svém kontě mistrovské tituly z Moto3 a Moto2, bude letošní rok jeho třetím v MotoGP. Roku 2020 byl týmovým kolegou svého staršího bratra u týmu Repsol Honda. Hned ve své první sezóně v MotoGP se mladší z bratrů Márquezových dokázal dvakrát dostat na podium. Loni se přesunul do týmu LCR Honda a jeho nejlepším loňským výsledkem bylo čtvrté místo.

Japonec Takaaki Nakagami, který včera oslavil třicáté narozeniny, jezdí v kategorii MotoGP od roku 2018, přičemž po celou tu dobu zůstává věrný týmu LCR Honda. Za svou dosavadní kariéru ve třídě MotoGP jednou staroval z pole position, ale na své první podium v královské kubatuře zatím stále čeká. Dosud byl nejlépe čtvrtý.

Foto: LCR

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře