Tým Petronas dnes na svém domácím okruhu představil stroj pro rok 2020

Okruh v Sepangu je pro tým Petronas Yamaha SRT domácím prostředím. Dnes tam představil své jezdce a stroj pro letošní rok.

Také Petronas Yamaha Sepang Racing Team dnes představil své jezdce a stroj pro letošní rok. Zbarvení motocyklů neprošlo nijak zásadní změnou v porovnání s loňským rokem a jezdecké složení zůstalo stejné. Pro tým budou opět jezdit Fabio Quartararo a Franco Morbidelli.

Nyní už je jisté, že pro Quartarara bude letošní rok posledním rokem s Petronasem, protože příští rok už bude jezdit u tovární Yamahy. Pro letošní rok dostane stroj letošní specifikace a navíc bude mít i plnou tovární podporu.

Pro letošní rok Quartararo doufá, že bude opět bojovat v první pětce, podaří se mu získat více podií a snad i nějaké vítězství. Z hlediska šampionátu si zatím konkrétní cíle neklade.

Franco Morbidelli si jako cíl klade zlepšit se po všech stránkách a to především v závodě, protože tam dle svých slov loni zaostával za nejlepšími více než v trénincích a kvalifikaci.

Zdroj a foto: Sepang Racing Team

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.