13
Fotogalerie

Tým Repsol Honda dnes v Madridu představil své nové stroje

Dalším týmem, který má za sebou týmovou prezentaci, je Repsol Honda. Marc Márquez a Joan Mir se dnes představili v Madridu se svými novými stroji.

22. únor letošního roku patřil představení týmu Repsol Honda. Marc Márquez a jeho nový kolega Joan Mir v areálu Repsolu v Madridu ukázali letošní barvy Hondy RC213V.

Oba Španělé jsou šampiony MotoGP. Čerstvě třicetiletý Marc Márquez, který je dlouholetým jezdcem týmu Repsol Honda, má na svém kontě šest titulů z královské kubatury a dva z nižších tříd. Nový jezdec týmu - Joan Mir - je šampionem MotoGP z roku 2020 a kromě toho má i jeden titul z Moto3.

„Motocykl vypadá dobře!“ pochvaloval si Márquez svůj nový stroj. „Opravdu se těším, až zase pojedu v barvách týmu Repsol Honda při testech v Portugalsku. Je skvělé být tady s celou rodinou Repsol, s níž jsem spojen už tak dlouho. V Portimão budeme mít důležitý test, protože nás čeká ještě nějaká práce, ale také inženýři v Japonsku tvrdě pracovali. Těším se, až zase budu pokračovat v práci a na to, až začne sezóna. Cítím se fit a připravený závodit,“ dodal Márquez, který v posledních letech bojuje se zraněními.

„Obléknout si poprvé barvy týmu Repsol Honda a ukázat světu novou verzi Hondy RC213V je neuvěřitelný pocit,“ sdělil při prezentaci Mir. „Je mi velkou ctí připojit se k tomuto ikonickému týmu a mým cílem je dosahovat co nejlepších výsledků, což se samozřejmě očekává, když se člověk připojí k takovému týmu. Už v Sepangu jsme udělali velký pokrok a stále máme čas na přípravu v Portugalsku. Pracujeme dál a stále zlepšujeme se,“ uzavřel Joan Mir.

Zdroj a foto: HRC

Doporučujeme

Články odjinud