Tým tovární KTM testoval v Le Mans

Tým tovární KTM v tomto týdnu absolvoval dvoudenní soukromý testovací program ve Francii – konkrétně na okruhu v Le Mans.
Tým tovární KTM testoval v Le Mans

Minulý týden testovala KTM v Mugellu s testovacím jezdcem Kalliem. Tento týden se tým přesunul do Francie – konktrétně do Le Mans, kde absolvovali dvoudenní testovací program.

V úterý 23. dubna v Le Mans testoval Mika Kallio a ve středu se k němu připojili i závodní jezdci – Johann Zarco a Pol Espargaro.

Včerejší den testů byl ve Francii doprovázen deštěm. Pol Espargaro na sociálních sítích sdílel video, jak testuje motocykl KTM v dešti. Kromě práce na nastavení motocyklu do mokrých podmínek posloužil test i k tomu, aby si Zarco a Espargaro znovu vyzkoušeli okruh, na němž se příští měsíc pojede GP Francie.

Pedrosa má problémy s klíční kostí, musí na operaci

Pedrosa má problémy s klíční kostí, musí na operaci

Testu se nezúčastnil Dani Pedrosa, který po ukončení závodní kariéry v MotoGP přijal roli testovacího jezdce KTM. Pedrosa se totiž stále zotavuje po operaci únavové zlomeniny klíční kosti. Španělovým cílem je zotavit se tak, aby se již mohl zúčastnit testu v Jerezu. Test v Jerezu se koná začátkem května těsně po GP Španělska, která se jezdí právě v Jerezu.

Zdroj: motogp.com, foto: KTM

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz