Tým WRB je s Webbem a Martínem kompletní

Úspěšný tým WRB v nejnižší kubatuře světového šampionátu už má pro sezonu 2010 svou jezdeckou soupisku kompletní. Letos v jejich barvách pojede Danny Webb a Adrían Martín.

Britský jezdec Danny Webb (na fotografii) už v mistrovství světa závodí od roku 2007. Loni jel v barvách týmu Degraaf Grand Prix a s Aprilii se umístil na konečném sedmnáctém místě. V letošním roce bude závodit s nováčkem v soutěži Adríanem Martínem.

Španělský mladík v posledních dvou letech závodil ve španělském šampionátu CEV Buckler a postupně se propracoval až mezi elitu silničního závodění. V roce 2008 ve španělském mistrovství obsadil pátou příčku, ale loni se mu už tolik nedařilo, když obsadil konečnou jedenáctou příčku.

Šéf týmu WRB Javier Sabio je rád, že španělský talent absolvuje premiérovou sezonu právě s jejich týmem, protože jako zkušený manažer v něm vidí velký potenciál.

„Adrián je mladý jezdec s dobrým přístupem a touhou se učit,“ řekl Sabio. „Věříme, že mu můžeme pomoci využít jeho potenciál a myslím, že když budeme hodně pracovat a postupovat krok po kroku, výsledky se dostaví.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

18. února | Márquez po pádu v zatáčce č. 12: odkaz
18. února | Na thajskou dráhu dnes zavítal had: odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 25 let.
16. února | Rossi odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 39 let.