Tým WRB je s Webbem a Martínem kompletní

Úspěšný tým WRB v nejnižší kubatuře světového šampionátu už má pro sezonu 2010 svou jezdeckou soupisku kompletní. Letos v jejich barvách pojede Danny Webb a Adrían Martín.

Britský jezdec Danny Webb (na fotografii) už v mistrovství světa závodí od roku 2007. Loni jel v barvách týmu Degraaf Grand Prix a s Aprilii se umístil na konečném sedmnáctém místě. V letošním roce bude závodit s nováčkem v soutěži Adríanem Martínem.

Španělský mladík v posledních dvou letech závodil ve španělském šampionátu CEV Buckler a postupně se propracoval až mezi elitu silničního závodění. V roce 2008 ve španělském mistrovství obsadil pátou příčku, ale loni se mu už tolik nedařilo, když obsadil konečnou jedenáctou příčku.

Šéf týmu WRB Javier Sabio je rád, že španělský talent absolvuje premiérovou sezonu právě s jejich týmem, protože jako zkušený manažer v něm vidí velký potenciál.

„Adrián je mladý jezdec s dobrým přístupem a touhou se učit,“ řekl Sabio. „Věříme, že mu můžeme pomoci využít jeho potenciál a myslím, že když budeme hodně pracovat a postupovat krok po kroku, výsledky se dostaví.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz