Úvodní zahřívací trénink vyhrál v dešti Efrén Vázquez

Nejrychlejší časy zajeli jezdci nejnižší kubatury do 125ccm až ve svém posledním kole. Druhé místo obadil Jonas Folger a třetí skončil Miguel Oliveira. Jakub Kornfeil z týmu Ongetta Centro Seta byl devatenáctý.
Úvodní zahřívací trénink vyhrál v dešti Efrén Vázquez

Barcelona, Španělsko

Počasí: déšť, zataženo
Teplota: 14°C
Vlhkost: 98%
Teplota povrchu: 17°C

GP Katalánska, třída do 125ccm – Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 227.1 2'06.416
2 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 223.6 2'06.529 0.113
3 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 219.7 2'06.672 0.256
4 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 225.1 2'06.698 0.282
5 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 225.2 2'06.726 0.310
6 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 223.2 2'07.369 0.953
7 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 220.1 2'07.453 1.037
8 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 226.4 2'07.585 1.169
9 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 219.2 2'07.686 1.270
10 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 227.7 2'07.920 1.504
11 John McPHEE GBR Racing Steps Foundation KRP Aprilia 223.6 2'07.928 1.512
12 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 227.1 2'08.061 1.645
13 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 225.4 2'08.200 1.784
14 Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia 225.0 2'08.285 1.869
15 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 222.5 2'08.380 1.964
16 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 226.7 2'08.543 2.127
17 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 217.5 2'09.141 2.725
18 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 224.4 2'09.201 2.785
19 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 220.3 2'09.203 2.787
20 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 217.4 2'09.339 2.923
21 Peter SEBESTYEN HUN Caretta Technology KTM 221.0 2'09.607 3.191
22 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 226.6 2'09.870 3.454
23 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia
2'10.078 3.662
24 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 219.9 2'10.668 4.252
25 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 219.8 2'10.709 4.293
26 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 215.4 2'10.943 4.527
27 Kevin HANUS GER Team Hanush Honda 211.2 2'10.982 4.566
28 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 214.8 2'11.465 5.049
29 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 220.8 2'11.664 5.248
30 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 222.2 2'12.348 5.932
31 Josep RODRIGUEZ SPA Wild Wolf-Racc-MS Aprilia 219.2 2'13.376 6.960
32 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 215.4 2'14.325 7.909
33 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 199.9 2'19.701 13.285
34 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 209.1 2'29.678 23.262
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15:17 | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
18:51 | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00