V druhém tréninku se posunul do čela Bradley Smith

Bradle Smith zajel na domácím okruhu v Silverstonu nejlepší čas druhého volného tréniku. Druhý byl Pol Espargaro, třetí Marc Marquez.

V sobotu se v Silverstonu jezdí znovu na suchu, ale počasí je chladné. V tréninku upadli Danny Kent a Michael van der Mark.

GP Velké Británie - 125 ccm, 2. volný trénink

P. Jezdec Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Bradley SMITH Bancaja Aspar Team Aprilia 2'16.282  
2 Pol ESPARGARO Tuenti Racing Derbi 2'16.402 0.120 
3 Marc MARQUEZ Red Bull Ajo Motorsport Derbi 2'16.424 0.142 
4 Efren VAZQUEZ Tuenti Racing Derbi 2'16.517 0.235 
5 Nicolas TEROL Bancaja Aspar Team Aprilia 2'16.613 0.331 
6 Sandro CORTESE Avant Mitsubishi Ajo Derbi 2'17.433 1.151 
7 Randy KRUMMENACHER Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'17.869 1.587 
8 Johann ZARCO WTR San Marino Team Aprilia 2'17.901 1.619 
9 Danny WEBB Andalucia Cajasol Aprilia 2'18.049 1.767 
10 Tomoyoshi KOYAMA Racing Team Germany Aprilia 2'18.209 1.927 
11 Esteve RABAT Blusens-STX Aprilia 2'18.412 2.130 
12 Luis SALOM Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'18.841 2.559 
13 Simone GROTZKYJ Fontana Racing Aprilia 2'19.193 2.911 
14 Sturla FAGERHAUG AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'19.463 3.181 
15 Adrian MARTIN Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 2'19.650 3.368 
16 Alberto MONCAYO Andalucia Cajasol Aprilia 2'19.712 3.430 
17 Jakub KORNFEIL Racing Team Germany Aprilia 2'20.862 4.580 
18 Jasper IWEMA CBC Corse Aprilia 2'20.878 4.596 
19 Lorenzo SAVADORI Matteoni CP Racing Aprilia 2'21.676 5.394 
20 Jonas FOLGER Ongetta Team Aprilia 2'21.752 5.470 
21 Marcel SCHROTTER Interwetten Honda 125 Honda 2'21.824 5.542 
22 Louis ROSSI CBC Corse Aprilia 2'22.050 5.768 
23 James LODGE RS Earnshaws Motorcycles Honda 2'22.366 6.084 
24 Luca MARCONI Ongetta Team Aprilia 2'22.666 6.384 
25 Michael VAN DER MARK Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'22.696 6.414 
26 Taylor MACKENZIE KRP Honda 2'22.994 6.712 
27 Deane BROWN Colin Appleyard/Macadam Racing Honda 2'23.019 6.737 
28 Marco RAVAIOLI Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'24.304 8.022 
  Andrew REID Aztec Grand Prix Honda 2'28.853 12.571 
  Zulfahmi KHAIRUDDIN AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'29.027 12.745 
  Alexis MASBOU Ongetta Team Aprilia 2'35.633 19.351 
  Danny KENT Aztec Grand Prix Honda 2'36.792 20.510 

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00