V druhém tréninku v Indianapolisu zůstal na čele Scott Redding

Scott Redding zůstal v Moto2 v USA nepřekonán, vyhrál i druhý volný trénink před Andreou Iannonem a Ratthaparkem Wilairotem.

V tréninku upadli Jusuke Tešima, Arne Tode a Michael Ranseder. Japonskému jezdci museli pomáhat lékaři.

Karel Abraham na trať v Indianapolisu nevyjel a letos už ani nevyjede, důvodem jsou následky zranění z Grand Prix České republiky v Brně.

GP Indianapolisu - Moto2, 2. volný trénink

P. Jezdec Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Suter 1'46.068  
2 Andrea IANNONE Fimmco Speed Up Speed Up 1'46.203 0.135 
3 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'46.265 0.197 
4 Julian SIMON Mapfre Aspar Team Suter 1'46.286 0.218 
5 Toni ELIAS Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'46.499 0.431 
6 Raffaele DE ROSA Tech 3 Racing Tech 3 1'46.561 0.493 
7 Anthony WEST MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'46.562 0.494 
8 Yusuke TESHIMA JIR Moto2 Motobi 1'46.723 0.655 
9 Stefan BRADL Viessmann Kiefer Racing Suter 1'46.734 0.666 
10 Sergio GADEA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'46.784 0.716 
11 Gabor TALMACSI Fimmco Speed Up Speed Up 1'46.793 0.725 
12 Thomas LUTHI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'46.881 0.813 
13 Simone CORSI JIR Moto2 Motobi 1'46.891 0.823 
14 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 1'47.034 0.966 
15 Hector FAUBEL Marc VDS Racing Team Suter 1'47.110 1.042 
16 Claudio CORTI Forward Racing Suter 1'47.115 1.047 
17 Fonsi NIETO Holiday Gym G22 Moriwaki 1'47.136 1.068 
18 Alex DEBON Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'47.153 1.085 
19 Yuki TAKAHASHI Tech 3 Racing Tech 3 1'47.154 1.086 
20 Vladimir IVANOV Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'47.163 1.095 
21 Jules CLUZEL Forward Racing Suter 1'47.201 1.133 
22 Mike DI MEGLIO Mapfre Aspar Team Suter 1'47.247 1.179 
23 Jason DI SALVO GP Tech FTR 1'47.261 1.193 
24 Yonny HERNANDEZ Blusens-STX BQR-Moto2 1'47.280 1.212 
25 Roger Lee HAYDEN American Honda Moriwaki 1'47.297 1.229 
26 Lukáš PEŠEK Matteoni CP Racing Moriwaki 1'47.311 1.243 
27 Alex BALDOLINI Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'47.386 1.318 
28 Ricard CARDUS Maquinza-SAG Team Bimota 1'47.485 1.417 
29 Robertino PIETRI Italtrans S.T.R. Suter 1'47.502 1.434 
30 Roberto ROLFO Italtrans S.T.R. Suter 1'47.504 1.436 
31 Kenny NOYES Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'47.543 1.475 
32 Shoya TOMIZAWA Technomag-CIP Suter 1'47.701 1.633 
33 Valentin DEBISE WTR San Marino Team ADV 1'47.729 1.661 
34 Michael RANSEDER Vector Kiefer Racing Suter 1'47.795 1.727 
35 Axel PONS Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'47.839 1.771 
36 Mashel AL NAIMI Blusens-STX BQR-Moto2 1'48.030 1.962 
37 Joan OLIVE Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'48.151 2.083 
38 Arne TODE Racing Team Germany Suter 1'48.253 2.185 
39 Yannick GUERRA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'49.578 3.510 
  Karel ABRAHAM Cardion AB Motoracing FTR    
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00