V Misanu pojede místo Pawiho Norrodin

Khairul Idham Pawi se zatím ještě stále zotavuje ze zranění ruky, takže nepojede ani v Misanu. Nahradí jej Adam Norrodin.
V Misanu pojede místo Pawiho Norrodin

Khairul Idham Pawi se už několik měsíců zotavuje ze zranění ruky. Zatím stále ještě není v pořádku. Před měsícem v Brně se sice pokusil vrátit k závodům, ale kvůli bolesti toho nakonec moc nenajezdil. O něco později pak absolvoval další operaci. Zákrok byl sice úspěšný, ale zotavování ještě nějakou dobu potrvá.

Pawiho nejprve nahrazoval Mattia Pasini, pak Jonas Folger, ve Velké Británii místo něj jel Bradley Smith. A nyní v Misanu jej nahradí Adam Norrodin.

Adam Norrodin z Malajsie jezdil s týmem Sepang Racing v MS silničních motocyklů v předchozích dvou letech. Nyní jezdí pro SIC Junior Team v šampionátu FIM CEV Repsol Moto2.

Ve Velké Británii nahradí zraněného Pawiho Bradley Smith

Ve Velké Británii nahradí zraněného Pawiho Bradley Smith

„Je to škoda, že KIP zatím ještě nemůže závodit, ale jsem opravdu rád, že jsem dostal tuto příležitost, je to jako sen,“ prohlásil Norrodin. „Musím se naučit něco nového, ale bude to pro mě zajímavé – je to nová kapitola mé kariéry a musím poděkovat Razlanovi (šéf týmu) a týmu za to, že mi stále věří. Je skvělé se zase vrátit do světového šampionátu, protože už mi chybět ten tlak, lidé a to, jak se zde člověk během jednoho víkendu může zlepšit. Motorka bude sice trochu jiná oproti té, na které teď jezdím, ale těším se na to, až ji zkusím. Mým hlavním cílem pro tento víkend bude sžít se s motorkou a připravit se na budoucnost. Pro mě je to skvělá příležitost, ale zároveň doufám, že se KIP zotaví co nejrychleji a brzy se vrátí do šampionátu, aby ukázal svůj potenciál,“ dodal Norrodin.

Zdroj a foto: Sepang Racing Team

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.