V Misanu pojede místo Pawiho Norrodin

Khairul Idham Pawi se zatím ještě stále zotavuje ze zranění ruky, takže nepojede ani v Misanu. Nahradí jej Adam Norrodin.
V Misanu pojede místo Pawiho Norrodin

Khairul Idham Pawi se už několik měsíců zotavuje ze zranění ruky. Zatím stále ještě není v pořádku. Před měsícem v Brně se sice pokusil vrátit k závodům, ale kvůli bolesti toho nakonec moc nenajezdil. O něco později pak absolvoval další operaci. Zákrok byl sice úspěšný, ale zotavování ještě nějakou dobu potrvá.

Pawiho nejprve nahrazoval Mattia Pasini, pak Jonas Folger, ve Velké Británii místo něj jel Bradley Smith. A nyní v Misanu jej nahradí Adam Norrodin.

Adam Norrodin z Malajsie jezdil s týmem Sepang Racing v MS silničních motocyklů v předchozích dvou letech. Nyní jezdí pro SIC Junior Team v šampionátu FIM CEV Repsol Moto2.

Ve Velké Británii nahradí zraněného Pawiho Bradley Smith

Ve Velké Británii nahradí zraněného Pawiho Bradley Smith

„Je to škoda, že KIP zatím ještě nemůže závodit, ale jsem opravdu rád, že jsem dostal tuto příležitost, je to jako sen,“ prohlásil Norrodin. „Musím se naučit něco nového, ale bude to pro mě zajímavé – je to nová kapitola mé kariéry a musím poděkovat Razlanovi (šéf týmu) a týmu za to, že mi stále věří. Je skvělé se zase vrátit do světového šampionátu, protože už mi chybět ten tlak, lidé a to, jak se zde člověk během jednoho víkendu může zlepšit. Motorka bude sice trochu jiná oproti té, na které teď jezdím, ale těším se na to, až ji zkusím. Mým hlavním cílem pro tento víkend bude sžít se s motorkou a připravit se na budoucnost. Pro mě je to skvělá příležitost, ale zároveň doufám, že se KIP zotaví co nejrychleji a brzy se vrátí do šampionátu, aby ukázal svůj potenciál,“ dodal Norrodin.

Zdroj a foto: Sepang Racing Team

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


14:15 | Závod MotoGP už je sice za námi, ale ještě nás čeká závod třídy Moto2, který se netradičně jede až jako poslední. odkaz
14:14 | Devátého vítěze jsme se dnes nedočkali. Morbidelli si připsal své druhé vítězství této sezóny. odkaz
12:57 | Navzdory nepříznivému vývoji pandemie koronaviru v mnoha evropských zemích by se poslední tři závody letošního roku měly odjet podle plánu. odkaz
24. října | Danilo Petrucci dnes slaví 30 let. odkaz
23. října | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.