V Moto2 byl nejrychlejším mužem warm-upu Andrea Iannone

Dobrým výkonem se v zahřívacím tréninku střední kubatury mistrovství předvedl Karel Abraham, který zajel čtvrtý nejlepší čas a na nejrychlejšího Itala ztratil dvě desetiny. Lukáš Pešek byl čtyřiadvacátý.

Nizozemí, Assen

- slunečno
- teplota 21°C
- teplota povrchu dráhy 18°C
- vlhkost 47%

Ranního tréninku se po včerejším pádu nezúčastnil Alex Debón z Aeroport de Castelló-Ajo a Axel Pons z Tenerife 40 Pons. Oba jezdci nenastoupí do dnešního závodu holandské TT.

TT Holandska - Moto2, warm up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 1'39.980
2 Shoya TOMIZAWA JPN Technomag-CIP Suter 1'40.026 0.046
3 Mattia PASINI ITA JIR Moto2 Motobi 1'40.059 0.079
4 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing FTR 1'40.176 0.196
5 Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 1'40.281 0.301
6 Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'40.389 0.409
7 Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 1'40.402 0.422
8 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 1'40.455 0.475
9 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Suter 1'40.469 0.489
10 Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 1'40.545 0.565
11 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'40.557 0.577
12 Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 1'40.691 0.711
13 Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 1'40.693 0.713
14 Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 1'40.706 0.726
15 Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'40.713 0.733
16 Vladimir IVANOV UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'40.797 0.817
17 Arne TODE GER Racing Team Germany Suter 1'40.852 0.872
18 Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team Suter 1'40.905 0.925
19 Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'40.911 0.931
20 Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 1'40.926 0.946
21 Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'40.928 0.948
22 Alex DE ANGELIS RSM RSM Team Scot Force GP210 1'40.941 0.961
23 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 1'40.986 1.006
24 Lukáš PEŠEK CZE Matteoni CP Racing Moriwaki 1'41.055 1.075
25 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Suter 1'41.082 1.102
26 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 1'41.084 1.104
27 Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'41.150 1.170
28 Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 1'41.263 1.283
29 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'41.269 1.289
30 Niccolo CANEPA ITA RSM Team Scot Force GP210 1'41.373 1.393
31 Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'41.706 1.726
32 Bernat MARTINEZ SPA Maquinza-SAG Team Bimota 1'41.814 1.834
33 Xavier SIMEON BEL Holiday Gym G22 Moriwaki 1'41.948 1.968
34 Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 1'42.132 2.152
35 Vladimir LEONOV RUS Vector Kiefer Racing Suter 1'42.900 2.920
36 Mashel AL NAIMI QAT Blusens-STX BQR-Moto2 1'43.177 3.197
37 Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'43.376 3.396

Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV


Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR


Axel PONS SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:39 | Michelin zůstane v MotoGP minimálně do roku 2023.
3:39 | Nakagami smetl Ponse: odkaz
3:01 | Lorenzův velký pád: odkaz
20. října | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
20. října | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00