V Moto2 byl ráno na okruhu Montmeló nejrychlejší Iannone

Jezdec týmu Fimmco Speed Up se včera kvalifikoval na první pozici startovního roštu a vypadá to na jeho další podařený závod. Karel Abraham byl desátý, Lukáš Pešek třicátý.

Circuit de Catalunya, Barcelona - Španělsko

Teplota: 24°C
Vlhkost: 52%
Teplota povrchu dráhy: 28°C

GP Katalánska - Moto2, warm-up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 1'47.934
2 Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 1'48.056 0.122
3 Shoya TOMIZAWA JPN Technomag-CIP Suter 1'48.260 0.326
4 Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 1'48.288 0.354
5 Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'48.315 0.381
6 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Suter 1'48.331 0.397
7 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 1'48.344 0.410
8 Alex DE ANGELIS RSM RSM Team Scot Force GP210 1'48.427 0.493
9 Carmelo MORALES SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'48.534 0.600
10 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing FTR 1'48.571 0.637
11 Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'48.657 0.723
12 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'48.729 0.795
13 Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 1'48.777 0.843
14 Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'48.780 0.846
15 Niccolo CANEPA ITA RSM Team Scot Force GP210 1'48.780 0.846
16 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 1'48.795 0.861
17 Jordi TORRES SPA MR Griful Promoharris 1'48.825 0.891
18 Arne TODE GER Racing Team Germany Suter 1'48.875 0.941
19 Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'48.921 0.987
20 Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 1'48.987 1.053
21 Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV 1'49.026 1.092
22 Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team Suter 1'49.075 1.141
23 Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 1'49.166 1.232
24 Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 1'49.190 1.256
25 Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 1'49.201 1.267
26 Xavier SIMEON BEL Holiday Gym G22 Moriwaki 1'49.215 1.281
27 Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'49.233 1.299
28 Dani RIVAS SPA MR Griful Promoharris 1'49.250 1.316
29 Yusuke TESHIMA JPN JIR Moto2 Motobi 1'49.256 1.322
30 Lukáš PEŠEK CZE Matteoni CP Racing Moriwaki 1'49.296 1.362
31 Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'49.328 1.394
32 Ricard CARDUS SPA Viessmann Kiefer Racing Suter 1'49.574 1.640
33 Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'49.593 1.659
34 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 1'49.609 1.675
35 Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 1'49.628 1.694
36 Vladimir IVANOV UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'49.938 2.004
37 Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'50.099 2.165
38 Vladimir LEONOV RUS Vector Kiefer Racing Suter 1'50.244 2.310
39 Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 1'50.269 2.335
40 Bernat MARTINEZ SPA Maquinza-SAG Team Bimota 1'50.319 2.385
41 Mashel AL NAIMI QAT Blusens-STX BQR-Moto2 1'50.333 2.399
42 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'58.675 10.741
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz
17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00