V Moto2 byl v prvním tréninku nejrychlejší Bradl, Abraham druhý

Stefan Bradl těsně překonal Karla Abrahama v prvním tréninku před GP Valencie, s malým odstupem následoval třetí Jules Cluzel.
V Moto2 byl v prvním tréninku nejrychlejší Bradl, Abraham druhý

GP Valencie - Moto2, 1. volný trénink

P. Jezdec Motocykl km/h Čas Ztráta
1 Stefan BRADL Suter 262.4 1'37.108  
2 Karel ABRAHAM FTR 262.8 1'37.133 0.025 
3 Jules CLUZEL Suter 257.0 1'37.207 0.099 
4 Julian SIMON Suter 259.7 1'37.280 0.172 
5 Toni ELIAS Moriwaki 262.1 1'37.340 0.232 
6 Scott REDDING Suter 257.9 1'37.352 0.244 
7 Alex DE ANGELIS Motobi 265.4 1'37.380 0.272 
8 Claudio CORTI Suter 256.8 1'37.448 0.340 
9 Kenan SOFUOGLU Suter 260.9 1'37.481 0.373 
10 Roman RAMOS MIR Racing 260.5 1'37.589 0.481 
11 Gabor TALMACSI Speed Up 263.3 1'37.669 0.561 
12 Kenny NOYES Promoharris 257.8 1'37.724 0.616 
13 Thomas LUTHI Moriwaki 264.8 1'37.814 0.706 
14 Alex DEBON FTR 263.6 1'37.827 0.719 
15 Simone CORSI Motobi 260.2 1'37.849 0.741 
16 Dominique AEGERTER Suter 258.2 1'37.913 0.805 
17 Yuki TAKAHASHI Tech 3 256.8 1'37.919 0.811 
18 Sergio GADEA Pons Kalex 265.6 1'37.950 0.842 
19 Raffaele DE ROSA Tech 3 259.9 1'38.082 0.974 
20 Xavier SIMEON Moriwaki 258.9 1'38.092 0.984 
21 Carmelo MORALES Suter 255.1 1'38.093 0.985 
22 Michael RANSEDER Suter 256.6 1'38.112 1.004 
23 Yonny HERNANDEZ BQR-Moto2 258.2 1'38.181 1.073 
24 Fonsi NIETO Moriwaki 258.9 1'38.278 1.170 
25 Axel PONS Pons Kalex 264.1 1'38.306 1.198 
26 Mike DI MEGLIO Suter 261.8 1'38.320 1.212 
27 Javier FORES AJR 258.0 1'38.368 1.260 
28 Roberto ROLFO Suter 257.4 1'38.566 1.458 
29 Vladimir IVANOV Moriwaki 254.4 1'38.635 1.527 
30 Alex BALDOLINI I.C.P. 260.1 1'38.636 1.528 
31 Robertino PIETRI Suter 257.8 1'38.753 1.645 
32 Joan OLIVE Promoharris 260.5 1'38.809 1.701 
33 Anthony WEST MZ-RE Honda 255.6 1'38.830 1.722 
34 Ricard CARDUS Bimota 261.5 1'38.841 1.733 
35 Hector FAUBEL Suter 259.4 1'39.013 1.905 
36 Ferruccio LAMBORGHINI Moriwaki 256.5 1'39.023 1.915 
37 Valentin DEBISE ADV 257.0 1'39.098 1.990 
38 Ratthapark WILAIROT Bimota 261.0 1'39.188 2.080 
39 Andrea IANNONE Speed Up 259.7 1'39.188 2.080 
40 Mashel AL NAIMI BQR-Moto2 257.6 1'41.229 4.121 
41 Yannick GUERRA Moriwaki 255.6 1'41.515 4.407 
42 Hiromichi KUNIKAWA Bimota 256.0 1'43.655 6.547 

 

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00