V nejnižší kubatuře byl ve Valencii nejlepší Marc Marquez

Mladý Španěl si s novým motocyklem Derbi RSA porozuměl více jak dobře a za sebou nechal letošní kandidáty na titul v podobě druhého Efréna Vazqueze, třetího Pola Espargara nebo Brita Bradleyho Smithe s Nicolásem Terolem.

 

Test 125ccm - Valencie, 1. až 3. března 2010:

 
P. Jezdec Tým Země Motocykl Čas
1. Marc MARQUEZ RED BULL AJO MS SPA Derbi 01:40,28
2. Efrén VAZQUEZ BAINET DERBI SPA Derbi 01:40,67
3. Pol ESPARGARO BAINET DERBI SPA Derbi 01:40,90
4. Bradley SMITH BANCAJA ASPAR TEAM GBR Aprilia 01:40,98
5. Nicolás TEROL BANCAJA ASPAR TEAM SPA Aprilia 01:41,03
6. Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM FRA Aprilia 01:41,63
7. Sandro CORTESE AVANT INTACT AJO MS GER Derbi 01:41,74
8. Esteve RABAT BQR RACING SPA Aprilia 01:41,91
9. Alberto MONCAYO ANDALUCIA CAJASOL SPA Aprilia 01:42,11
10. Marcel SCHROTTER INTERWETTEN RACING GER Honda 01:42,37
11. Danny WEBB ANDALUCIA CAJASOL GBR Aprilia 01:42,45
12. Randy KRUMMENACHER MOLENAAR RACING SUI Aprilia 01:42,72
13. Tomoyoshi KOYAMA RACING TEAM GERMANY JAP Aprilia 01:42,89
14. Adrián MARTIN AEROP. CASTELLO-AJO SPA Aprilia 01:43,03
15. Alexis MASBOU ONGETTA TEAM FRA Aprilia 01:43,60
16. Sturia FAGERHAUG AIRASIA-SEPANG CIRCU NOR Aprilia 01:44,21
17. Jakub KORNFEIL RACING TEAM GERMANY CZE Honda 01:44,25
18. Jonas FOLGER ONGETTA TEAM GER Aprilia 01:44,26
19. Jasper IWEMA CBC CORSE NED Aprilia 01:44,33
20. Louis ROSSI CBC CORSE FRA Aprilia 01:44,36
21. Lorenzo SAVADORI MATTEONI CP RACING ITA Aprilia 01:44,63
22. Luis SALOM LAMBR. REPARTO SPA Lambreta 01:45,35
23. Muhammad ZULFAHMI AIRASIA-SEPANG CIRCU MAL Aprilia 01:45,47
24. Luca MARCONI ONGETTA TEAM ITA Aprilia 01:46,22
25. Marco RAVAIOLI LAMBR. REPARTO ITA Lambreta 01:50,96
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00