V šestistovkách byl nejrychlejší Alex De Angelis

Závěrečný trénink kubatury prototypů do 600ccm vyhrál jezdec týmu JiR Scot De Angelis. Druhý skončil Marc Márquez, třetí překvapivě Max Neukirchner, čtvrtý Mika Kallio a první pětici nejlepších uzavírá Lüthi.
V šestistovkách byl nejrychlejší Alex De Angelis

GP Austrálie, 3. volný trénink - Moto2:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 282.0 1'34.336
2 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 280.5 1'34.541 0.205
3 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE Honda 279.6 1'34.908 0.572
4 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 277.1 1'35.068 0.732
5 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 280.5 1'35.072 0.736
6 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 274.7 1'35.090 0.754
7 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 276.7 1'35.092 0.756
8 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 275.4 1'35.099 0.763
9 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 272.3 1'35.105 0.769
10 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 275.2 1'35.153 0.817
11 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 279.4 1'35.194 0.858
12 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 274.9 1'35.198 0.862
13 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 282.1 1'35.264 0.928
14 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 278.9 1'35.427 1.091
15 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 275.8 1'35.630 1.294
16 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 276.4 1'35.781 1.445
17 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 275.5 1'35.906 1.570
18 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 276.4 1'35.986 1.650
19 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 276.8 1'36.069 1.733
20 Raffaele DE ROSA ITA NGM Forward Racing Suter 272.4 1'36.126 1.790
21 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 275.4 1'36.157 1.821
22 Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki 274.3 1'36.185 1.849
23 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 277.4 1'36.263 1.927
24 Jordi TORRES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 274.4 1'36.279 1.943
25 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 274.7 1'36.309 1.973
26 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 271.3 1'36.373 2.037
27 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 279.6 1'36.444 2.108
28 Axel PONS SPA Pons HP 40 Pons Kalex 278.1 1'36.457 2.121
29 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 274.2 1'36.674 2.338
30 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer Racing Kalex 278.1 1'36.795 2.459
31 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 276.7 1'36.881 2.545
32 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 270.6 1'37.510 3.174
33 Joan OLIVE SPA Aeroport de Castello FTR 272.2 1'37.658 3.322
34 Ivan MORENO SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 276.4 1'37.865 3.529
35 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 271.9 1'38.016 3.680
36 Blake LEIGH-SMITH AUS BRP Racing FTR 273.9 1'38.038 3.702
37 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 271.8 1'38.766 4.430
38 Kris McLAREN AUS BRP Racing Suter 265.3 1'39.896 5.560

Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR


18:46 | Někteří jezdci kategorií Moto3 a Moto2 dnes testovali v Aragonii. Test však dost komplikoval silný vítr.
23. září | Lorenzo si myslí, že za jeho pád může Márquez.
23. září | Lorenzo musel na vyšetření do zdravotního střediska na okruhu. odkaz
23. září | Lorenzo upadl hned v první zatáčce: odkaz
23. září | A ještě jedna penalizace: odkaz

Harmonogram

GP Thajska, Buriram
Pátek 5. října
Moto3 1. trénink   04:00–04:40
MotoGP 1. trénink   04:55–05:40
Moto2 1. trénink   05:55–06:40
Moto3 2. trénink   08:10–08:50
MotoGP 2. trénink   09:05–09:50
Moto2 2. trénink   10:05–10:50
Sobota 6. října
Moto3 3. trénink   04:00–04:40
MotoGP 3. trénink   04:55–05:40
Moto2 3. trénink   05:55–06:40
Moto3 kvalifikace   07:35–08:15
MotoGP 4. trénink   08:30–09:00
MotoGP 1. kvalifikace   09:10–09:25
MotoGP 2. kvalifikace   09:35–09:50
Moto2 kvalifikace   10:05–10:50
Neděle 7. října    
Moto3 warm up   03:40–04:00
MotoGP warm up   04:10–04:30
Moto2 warm up   04:40–05:00
Moto3 závod   06:00
Moto2 závod   07:20
MotoGP závod   09:00