V šestistovkách byl ráno nejlepší Márquez, Bradl až šestnáctý

Nejrychlejší čas zahřívacího tréninku Moto2 zajel v sobotu ráno Marc Márquez z Catalunya Caixa Repsol, druhý byl Bradley Smith z Tech 3 a třetí Aleix Espargaró, jezdec týmu Pons HP40.
V šestistovkách byl ráno nejlepší Márquez, Bradl až šestnáctý

Assen, Holandsko:

Stav: oblačno, neprší, suchá dráha
Teplota: 15°C
Vlhkost: 75%
Teplota povrchu: 17°C

TT Holandska, Moto2 – Warm Up:

P. Jezdec Země Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 247.6 1'39.823
2 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 251.1 1'39.944 0.121
3 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 253.3 1'40.020 0.197
4 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 256.0 1'40.153 0.330
5 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 254.8 1'40.256 0.433
6 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer R. Kalex 251.2 1'40.325 0.502
7 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 248.1 1'40.427 0.604
8 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 250.5 1'40.441 0.618
9 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 245.0 1'40.463 0.640
10 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 251.5 1'40.520 0.697
11 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 251.6 1'40.567 0.744
12 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 245.8 1'40.620 0.797
13 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 254.3 1'40.652 0.829
14 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 250.5 1'40.676 0.853
15 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 251.6 1'40.753 0.930
16 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 254.6 1'40.813 0.990
17 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE 248.1 1'40.961 1.138
18 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 247.6 1'41.033 1.210
19 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 254.1 1'41.052 1.229
20 Axel PONS SPA Pons HP 40 Pons Kalex 254.0 1'41.106 1.283
21 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 252.6 1'41.130 1.307
22 Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki 246.7 1'41.161 1.338
23 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 249.1 1'41.344 1.521
24 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 248.8 1'41.489 1.666
25 Kev COGHLAN GBR Aeroport de Castello FTR 250.9 1'41.845 2.022
26 Alex BALDOLINI ITA NGM Forward Racing Suter 246.6 1'41.856 2.033
27 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 248.4 1'42.058 2.235
28 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 250.2 1'42.138 2.315
29 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 247.6 1'42.315 2.492
30 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 247.9 1'42.455 2.632
31 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 244.7 1'42.614 2.791
32 Javier FORES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 246.1 1'42.625 2.802
33 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 248.3 1'42.629 2.806
34 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 247.0 1'43.008 3.185
35 Carmelo MORALES SPA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 243.1 1'43.065 3.242
36 Michael VAN DER MARK NED EAB Racing Ten Kate 250.8 1'43.248 3.425
37 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 247.8 1'43.849 4.026
38 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 249.3 1'43.852 4.029
39 Steven ODENDAAL RSA MS Racing Suter 246.9 1'44.855 5.032
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00