V sobotu zajel nejrychleji Pol Espargaro

Sobotní test uzavřel nejlepším časem Pol Espargaro, který si odpoledne polepšil a zajel lépe než dosud nejrychlejší Marc Marquez z Red Bull Ajo Motosport nebo jeho týmový kolega Efrén Vázquez, který skončil třetí.

Espargaro svým časem na kolo 1´47,009 sekundy překonal dosud nejrychlejšího Marqueze a zcela jednoznačně ovládl první den na jihu Španělska. Stejně dobře se dařilo jeho týmovému kolegovi Vázquezovi, který dnes nestačil jen na druhého Španěla s motocyklem Derbi.

Dvojice jezdců Bancaja Aspar Bradley Smith a Nicolas Terol dnes uzavřela až s jednosekundovou ztrátou první pětku výsledkové listiny s datem sedmadvacátého března.

Šestý čas zajel jezdec Andalucia Cajasol Danny Webb, sedmý Sandro Cortese z Ajo Motorsport, osmý Randy Krummenacher v barvách STIPA-Molenaar Racing GP, devátý WTR San Marino Johann Zarco a první desítku uzavřel Esteve Rabat z BQR Racing.

Jezdci, kteří dnes spadli, byli v sobotu dopoledne Randy Krummenacher a Sturla Fagerhaug, odpoledne pak Marcel Schrötter s Esteve Rabatem.

Test nižších kubatur v Jerezu pokračuje v neděli 28. března druhým dnem.

Test 125ccm, Jerez de la Frontera - sobota 27. března 2010:

P. Jezdec Tým Motocykl Kolo Čas
1. Pol ESPARGARO TUENTI RACING DERBI 61 1:47.009
2. Marc MARQUEZ RED BULL AJO MOTORSPORT APRILIA 67 1:47.369
3. Efren VAZQUEZ TUENTI RACING DERBI 51 1:47.435
4. Bradley SMITH BANCAJA ASPAR TEAM APRILIA 63 1:48.092
5. Nicolas TEROL BANCAJA ASPAR TEAM APRILIA 80 1:48.271
6. Danny WEBB ANDALUCIA CAJASOL APRILIA 63 1:48.665
7. Sandro CORTESE AVANT INTACT AJO MOTORSPO DERBI 60 1:48.790
8. Randy KRUMMENACHER MOLENAAR RACING APRILIA 37 1:48.888
9. Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM APRILIA 79 1:49.157
10. Esteve RABAT BQR RACING APRILIA 56 1:49.219
11. Marcel SCHROTTER INTERWETTEN HONDA 125 HONDA 81 1:49.263
12. Alberto MONCAYO ANDALUCIA CAJASOL APRILIA 65 1:49.277
13. Jonas FOLGER ONGETTA TEAM APRILIA 65 1:49.439
14. Jasper IWEMA CBC CORSE APRILIA 75 1:49.552
15. Sturla FAGERHAUG AIRASIA - SEPANG INT. CIRCUIT APRILIA 67 1:49.644
16. Tomoyoshi KOYAMA RACING TEAM GERMANY APRILIA 43 1:49.758
17. Alexis MASBOU ONGETTA TEAM APRILIA 57 1:50.115
18. Louis ROSSI CBC CORSE APRILIA 59 1:50.228
19. Adrian MARTIN AEROPORT DE CASTELLO - AJO APRILIA 41 1:50.485
20. Luis SALOM LAMBRETTA REPARTO CORSE LAMBRETT 39 1:50.550
21. Riccardo MORETTI FONTANA RACING APRILIA 43 1:50.605
22. Jakub KORNFEIL RACING TEAM GERMANY APRILIA 61 1:50.975
23. Muhammad ZULFAHMI AIRASIA - SEPANG INT. CIRCUIT APRILIA 86 1:51.018
24. Quentin JACQUET MOLENAAR RACING APRILIA 43 1:52.627
25. Luca MARCONI ONGETTA TEAM APRILIA 70 1:52.825
26. Marco RAVAIOLI LAMBRETTA REPARTO CORSE APRILIA 27 1:55.867
27. Lorenzo SALVADORI MATTEONI CP RACING APRILIA 1 2:41.007
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

16:20 | Nemocného Folgera v Malajsii nahradí Michael van der Mark.
15:42 | Dnes je to 6 let, co zahynul Marco Simoncelli.
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00