V tréninku šestistovek byl ráno nejrychlejší Marc Márquez

Velmi dobře si také vedl druhý Ital Iannone nebo bratři Pol a Aleix Espargarovi, kteří se umístili na třetím a šestém místě. Čtvrtý čas si na konto připsal Brit Scott Redding a nadějný výkon předvedl pátý Fin Mika Kallio.
V tréninku šestistovek byl ráno nejrychlejší Marc Márquez

Misano, Itálie:

Počasí: suchá dráha, jasno
Teplota: 26°C
Teplota povrchu: 28°C
Vlhkost: 62%
Vítr: 3 Km/h

Do závodu nenastoupí Španěl Jordi Torres (Mapfre Aspar Moto2), který si v Misanu zranil ruku.

GP San Marina, Warm Up - Moto2:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 237.7 1'38.861
2 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 240.4 1'38.950 0.089
3 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 236.2 1'39.104 0.243
4 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 235.2 1'39.248 0.387
5 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 238.6 1'39.295 0.434
6 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 235.4 1'39.308 0.447
7 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 235.6 1'39.357 0.496
8 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 238.0 1'39.368 0.507
9 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 237.8 1'39.474 0.613
10 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 235.9 1'39.480 0.619
11 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 237.4 1'39.482 0.621
12 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 235.8 1'39.543 0.682
13 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 236.0 1'39.561 0.700
14 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 231.2 1'39.594 0.733
15 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 235.5 1'39.640 0.779
16 Raffaele DE ROSA ITA NGM Forward Racing Suter 234.6 1'39.641 0.780
17 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 234.6 1'39.683 0.822
18 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 237.9 1'39.783 0.922
19 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 236.1 1'39.843 0.982
20 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 234.3 1'39.886 1.025
21 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE Honda 232.5 1'39.929 1.068
22 Carmelo MORALES SPA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 232.1 1'39.950 1.089
23 Alex BALDOLINI ITA Pons HP 40 Pons Kalex 236.5 1'40.054 1.193
24 Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki 233.6 1'40.191 1.330
25 Tomoyoshi KOYAMA JPN Technomag-CIP Suter 238.3 1'40.210 1.349
26 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 234.5 1'40.251 1.390
27 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 234.5 1'40.314 1.453
28 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 238.3 1'40.315 1.454
29 Jacob GAGNE USA Aeroport de Castello FTR 234.2 1'40.367 1.506
30 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 235.8 1'40.512 1.651
31 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer R Kalex 235.1 1'40.598 1.737
32 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 234.1 1'40.658 1.797
33 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 235.6 1'40.729 1.868
34 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 226.2 1'41.371 2.510
35 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 234.4 1'41.569 2.708
36 Joan OLIVE SPA Blusens-STX FTR 235.7 1'41.693 2.832
37 Alessandro ANDREOZZI ITA Andreozzi Reparto Corse FTR 233.1 1'41.739 2.878
38 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 233.8 1'42.435 3.574

Jordi TORRES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00