V třetím tréninku byl v Aragonsku nejrychlejší Andrea Iannone

Ital Andera Iannone se v sobotu dopoledne vrátil v Alcanizu na první místo výsledkové listiny tréninku Moto2, druhý byl Kev Coghlan, třetí Toni Elias.

GP Aragonska - Moto2, 3. volný trénink

P. Jezdec Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Andrea IANNONE Fimmco Speed Up Speed Up 1'55.666  
2 Kev COGHLAN Monlau Joey Darcey FTR 1'55.896 0.230 
3 Toni ELIAS Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'55.931 0.265 
4 Alex DE ANGELIS JIR Moto2 Motobi 1'56.056 0.390 
5 Claudio CORTI Forward Racing Suter 1'56.335 0.669 
6 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 1'56.388 0.722 
7 Julian SIMON Mapfre Aspar Team Suter 1'56.427 0.761 
8 Alex BALDOLINI Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'56.488 0.822 
9 Simone CORSI JIR Moto2 Motobi 1'56.504 0.838 
10 Jules CLUZEL Forward Racing Suter 1'56.515 0.849 
11 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Suter 1'56.609 0.943 
12 Yonny HERNANDEZ Blusens-STX BQR-Moto2 1'56.757 1.091 
13 Michele PIRRO Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'56.809 1.143 
14 Thomas LUTHI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'56.816 1.150 
15 Raffaele DE ROSA Tech 3 Racing Tech 3 1'57.017 1.351 
16 Sergio GADEA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'57.023 1.357 
17 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'57.056 1.390 
18 Karel ABRAHAM Cardion AB Motoracing FTR 1'57.111 1.445 
19 Roberto ROLFO Italtrans S.T.R. Suter 1'57.160 1.494 
20 Mattia PASINI Vector Kiefer Racing Suter 1'57.165 1.499 
21 Mike DI MEGLIO Mapfre Aspar Team Suter 1'57.171 1.505 
22 Gabor TALMACSI Fimmco Speed Up Speed Up 1'57.271 1.605 
23 Hector FAUBEL Marc VDS Racing Team Suter 1'57.323 1.657 
24 Alex DEBON Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'57.464 1.798 
25 Ricard CARDUS Maquinza-SAG Team Bimota 1'57.465 1.799 
26 Stefan BRADL Viessmann Kiefer Racing Suter 1'57.611 1.945 
27 Anthony WEST MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'57.621 1.955 
28 Yuki TAKAHASHI Tech 3 Racing Tech 3 1'57.655 1.989 
29 Santiago HERNANDEZ Matteoni CP Racing Moriwaki 1'57.730 2.064 
30 Roman RAMOS MIR Racing MIR Racing 1'57.801 2.135 
31 Axel PONS Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'58.144 2.478 
32 Robertino PIETRI Italtrans S.T.R. Suter 1'58.280 2.614 
33 Fonsi NIETO Holiday Gym G22 Moriwaki 1'58.281 2.615 
34 Mashel AL NAIMI Blusens-STX BQR-Moto2 1'58.375 2.709 
35 Valentin DEBISE WTR San Marino Team ADV 1'58.623 2.957 
36 Kenny NOYES Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'58.839 3.173 
37 Joan OLIVE Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'58.891 3.225 
38 Yannick GUERRA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'59.238 3.572 
39 Niccolo CANEPA Bimota - M Racing Bimota 1'59.404 3.738 
40 Kazuki WATANABE Racing Team Germany Suter 1'59.823 4.157 
10:32 | Slabší kubatury dnes testují v Le Mans.
20. května | Dovi upadl z vedení: odkaz
20. května | Kornfeilův neuvěřitelný skok přes Bastianiniho motocykl: odkaz
20. května | Smutný di Giannatonio po penalizaci: odkaz
20. května | Kvůli tomuto zkrácení dráhy přišel di Giannatonio o vítezství: odkaz

Harmonogram

GP Itálie, Mugello
Pátek 1. června
Moto3 1. trénink   09:00–09:40
MotoGP 1. trénink   09:55–10:40
Moto2 1. trénink   10:55–11:40
Moto3 2. trénink   13:10–13:50
MotoGP 2. trénink   14:05–14:50
Moto2 2. trénink   15:05–15:50
Sobota 2. června
Moto3 3. trénink   09:00–09:40
MotoGP 3. trénink   09:55–10:40
Moto2 3. trénink   10:55–11:40
Moto3 kvalifikace   12:35–13:15
MotoGP 4. trénink   13:30–14:00
MotoGP 1. kvalifikace   14:10–14:25
MotoGP 2. kvalifikace   14:35–14:50
Moto2 kvalifikace   15:05–15:50
Neděle 3. června    
Moto3 warm up   08:40–09:00
Moto2 warm up   09:10–09:30
MotoGP warm up   09:40–10:00
Moto3 závod   11:00
Moto2 závod   12:20
MotoGP závod   14:00