V zahřívacím tréninku byl nejrychlejší Cortese, Kornfeil devatenáctý

Německý závodník Cortese porazil na mokro-suché dráze všechny své nejbližší soupeře rozdílem jedné sekundy! Druhý skončil Terol, třetí Zarco, čtvrtý Martin a první pětku uzavřel Niklas Ajo.
V zahřívacím tréninku byl nejrychlejší Cortese, Kornfeil devatenáctý

Zahřívací trénink nejnižší kubatury proběhl za slunečného počasí, ale na mokro-suché dráze a za velmi nízkých teplot. Vítěz tréninku Sandro Cortese za to pořádně vzal, protože už druhému v pořadí Nicolasi Terolovi naděli přes jednu sekundu.

Phillip Island, Austrálie:

počasí: slunečno, dráha místy mokrá
teplota: 13°C
povrch dráhy: 12°C
vítr: 18 Km/h

GP Austrálie, Warm Up - 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Time Ztráta
1 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 235.9 1'41.408
2 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 229.3 1'42.535 1.127
3 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 224.4 1'42.547 1.139
4 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 225.9 1'43.382 1.974
5 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 226.4 1'43.405 1.997
6 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 219.8 1'43.603 2.195
7 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 227.5 1'43.646 2.238
8 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 221.5 1'43.705 2.297
9 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 227.0 1'43.778 2.370
10 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 220.3 1'43.910 2.502
11 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 218.8 1'44.062 2.654
12 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 224.5 1'44.176 2.768
13 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 224.5 1'44.315 2.907
14 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 227.1 1'44.344 2.936
15 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 223.5 1'44.612 3.204
16 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 226.1 1'44.700 3.292
17 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 224.1 1'45.298 3.890
18 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 226.7 1'45.351 3.943
19 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 223.2 1'45.534 4.126
20 Josep RODRIGUEZ SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 227.3 1'46.221 4.813
21 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 223.7 1'46.288 4.880
22 Marco COLANDREA SWI WTR-Ten10 Racing Aprilia 220.4 1'46.633 5.225
23 Manuel TATASCIORE ITA Phonica Racing Aprilia 226.6 1'46.818 5.410
24 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 225.0 1'47.986 6.578
25 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 220.4 1'48.003 6.595
26 Jack MILLER AUS Caretta Technology KTM 213.1 1'48.348 6.940
27 Brad BINDER RSA Andalucia Banca Civica Aprilia 229.0 1'49.504 8.096
28 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 221.7 1'52.211 10.803
29 Nicky DILES AUS Aprilia RSW Racing Aprilia 210.8 1'54.377 12.969
30 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 206.4 1'56.688 15.280
31 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 220.0 1'58.812 17.404

Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia



Joshua HOOK AUS Hook Racing.com Aprilia


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00