Valentino Rossi navštíví ostrov Man až dnes

Víkendová návštěva byla kvůli počasí přeložena na 8. června.
Valentino Rossi měl o víkendu navštívit legendární TT na ostrově Man, ale z důvodu předpovědi špatného počasí byla jeho návštěva odložena na pondělí osmého června.

Oficiální zpráva tiskového střediska Isle of Man TT uvádí, že společnosti Daniese, Yamaha a MCN se rozhodly z důvodu nepříznivé víkendové předpovědi počasí odložit návštěvu Valentina Rossiho na závodech TT.

Italský jezdec královské kubatury změnil datum návštěvy tak, aby si mohl na ostrově Man zajet jedno kompletní kolo 37.73 mil dlouhého silničního okruhu a poprvé v životě tak být osobně přítomen atmosféře legendární akce motocyklových závodů.

Vittorio Cafaggi ze společnosti Daniese k tomu uvedl: „Valentino se velmi těší na návštěvu ostrova Man a je nadšený, aby zažil zdejší závody a to je také důvodem, proč jsme změnili termín jeho návštěvy, aby si mohl zajet kolo a užil si tady celý závodní den.“

Ministr pro turistiku a volný čas ostrova Man Martyn Qualy dále doplnil: „Jsme Valentinovi vděční za jeho flexibilitu ohledně jeho návštěvy ostrova Man a těšíme se až ho tady v pondělí přivítáme.“