Valentino Rossi pomáhá v boji s koronavirem

Koronavirus je bohužel zatím stále aktuálním tématem. Do boje se zapojil i Valentino Rossi, který finančně pomáhá nemocnici Azienda Ospedaliera Marche Nord.

Nejaktuálnějším tématem těchto dnů nadále zůstává koronavirus. Kvůli nebezpečí koronaviru již musel být zrušen závod MotoGP v Kataru a následně byly odloženy závody v Thajsku, Texasu a Argentině. První závod MotoGP by se tedy mohl jet nejdříve v květnu v Jerezu, ale vzhledem k aktuálnímu vývoji situace je dost možné, že i tam dojde ke změně.

GP Argentiny byla také přesunuta na listopad

GP Argentiny byla také přesunuta na listopad

V Evropě je v tuto chvíli nejvíce postiženou zemí Itálie, z níž pochází i mnoho jezdců. Jedním z nich je například Valentino Rossi. Devítinásobný šampion se nyní snaží své zemi pomoci. Spolu s několika dalšími dobrovolníky se rozhodl spolupracovat s asociací INSIEME PER MARCHE NORD a poskytl finanční dar nemocnici Azienda Ospedaliera Marche Nord, aby mohla nakoupit nové přístroje.

Nyní Rossi vyzývá další lidi, aby dle svých možností také pomohli a hlavně, aby dodržovali všechna zavedená bezpečnostní opatření.

Zdroj: sport.sky.it, foto: Václav Duška Jr. a archiv

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz