Ve warm-upu 125ccm kubatury nejrychlejší Folger

Jezdci nejnižší kubatury odstartovali závěrečnou část příprav na Velkou cenou Francie. Po Folgerovi nastavil druhý čas Efrén Vázquez, třetí skončil Nicolas Terol, Čech Jakub Kornfeil zajel patnáctý čas na kolo.
Ve warm-upu 125ccm kubatury nejrychlejší Folger

Francie, Le Mans

Slunečno
Teplota: 10°C
Vlhkost: 80%
Teplota povrchu: 16°C
Stav dráhy: suchá

GP Francie, třída do 125ccm - Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 217.6 1'45.238
2 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 215.9 1'45.577 0.339
3 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 217.8 1'45.582 0.344
4 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 218.2 1'45.588 0.350
5 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 215.6 1'45.885 0.647
6 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 213.1 1'46.093 0.855
7 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 213.9 1'46.099 0.861
8 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 218.5 1'46.251 1.013
9 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 212.6 1'46.433 1.195
10 Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia 214.2 1'46.567 1.329
11 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 215.4 1'46.593 1.355
12 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 211.8 1'46.717 1.479
13 Alexis MASBOU FRA WTR-Ten10 Racing Aprilia 214.1 1'46.807 1.569
14 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 209.9 1'46.970 1.732
15 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 209.2 1'47.480 2.242
16 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 209.2 1'47.540 2.302
17 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 214.8 1'47.692 2.454
18 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 220.1 1'47.740 2.502
19 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 208.3 1'47.964 2.726
20 Hiroki ONO JPN Caretta Technology KTM 215.5 1'48.272 3.034
21 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 211.3 1'48.336 3.098
22 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 210.9 1'48.435 3.197
23 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 209.0 1'48.874 3.636
24 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 212.2 1'48.917 3.679
25 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 205.9 1'48.959 3.721
26 Peter SEBESTYEN HUN Caretta Technology KTM 210.3 1'49.460 4.222
27 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 207.3 1'49.558 4.320
28 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 211.4 1'49.692 4.454
29 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 209.1 1'49.779 4.541
30 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 208.5 1'49.958 4.720
31 Kevin SZALAI FRA Maxiscoot MVT Racing Aprilia 203.3 1'50.461 5.223
32 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 203.2 1'51.381 6.143
33 Kevin THOBOIS FRA Team RMS Honda 200.6 1'52.910 7.672
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:39 | Michelin zůstane v MotoGP minimálně do roku 2023.
3:39 | Nakagami smetl Ponse: odkaz
3:01 | Lorenzův velký pád: odkaz
20. října | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
20. října | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00