Ve warm-upu 125ccm kubatury nejrychlejší Folger

Jezdci nejnižší kubatury odstartovali závěrečnou část příprav na Velkou cenou Francie. Po Folgerovi nastavil druhý čas Efrén Vázquez, třetí skončil Nicolas Terol, Čech Jakub Kornfeil zajel patnáctý čas na kolo.
Ve warm-upu 125ccm kubatury nejrychlejší Folger

Francie, Le Mans

Slunečno
Teplota: 10°C
Vlhkost: 80%
Teplota povrchu: 16°C
Stav dráhy: suchá

GP Francie, třída do 125ccm - Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 217.6 1'45.238
2 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 215.9 1'45.577 0.339
3 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 217.8 1'45.582 0.344
4 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 218.2 1'45.588 0.350
5 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 215.6 1'45.885 0.647
6 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 213.1 1'46.093 0.855
7 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 213.9 1'46.099 0.861
8 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 218.5 1'46.251 1.013
9 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 212.6 1'46.433 1.195
10 Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia 214.2 1'46.567 1.329
11 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 215.4 1'46.593 1.355
12 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 211.8 1'46.717 1.479
13 Alexis MASBOU FRA WTR-Ten10 Racing Aprilia 214.1 1'46.807 1.569
14 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 209.9 1'46.970 1.732
15 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 209.2 1'47.480 2.242
16 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 209.2 1'47.540 2.302
17 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 214.8 1'47.692 2.454
18 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 220.1 1'47.740 2.502
19 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 208.3 1'47.964 2.726
20 Hiroki ONO JPN Caretta Technology KTM 215.5 1'48.272 3.034
21 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 211.3 1'48.336 3.098
22 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 210.9 1'48.435 3.197
23 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 209.0 1'48.874 3.636
24 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 212.2 1'48.917 3.679
25 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 205.9 1'48.959 3.721
26 Peter SEBESTYEN HUN Caretta Technology KTM 210.3 1'49.460 4.222
27 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 207.3 1'49.558 4.320
28 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 211.4 1'49.692 4.454
29 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 209.1 1'49.779 4.541
30 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 208.5 1'49.958 4.720
31 Kevin SZALAI FRA Maxiscoot MVT Racing Aprilia 203.3 1'50.461 5.223
32 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 203.2 1'51.381 6.143
33 Kevin THOBOIS FRA Team RMS Honda 200.6 1'52.910 7.672
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

14:22 | Trénink bude pokračovat od 14:25.
14:19 | Trénink MotoGP byl přerušen. Na dráze zůstaly nějaké části Zarcova motocyklu. odkaz
10:33 | Trénink MotoGP bude pokračovat od 10:35. odkaz
10:26 | Trénink je stále přerušen, na dráze je pořád hodně vody, ale aktuálně neprší.
10:05 | RED FLAG 🚩 The session has been halted due to track conditions #ValenciaGP 🇪🇸 odkaz

Harmonogram

GP Valencie, Valencie
Pátek 16. listopadu
Moto3 1. trénink   09:00–09:40
MotoGP 1. trénink   09:55–10:40
Moto2 1. trénink   10:55–11:40
Moto3 2. trénink   13:10–13:50
MotoGP 2. trénink   14:05–14:50
Moto2 2. trénink   15:05–15:50
Sobota 17. listopadu
Moto3 3. trénink   09:00–09:40
MotoGP 3. trénink   09:55–10:40
Moto2 3. trénink   10:55–11:40
Moto3 kvalifikace   12:35–13:15
MotoGP 4. trénink   13:30–14:00
MotoGP 1. kvalifikace   14:10–14:25
MotoGP 2. kvalifikace   14:35–14:50
Moto2 kvalifikace   15:05–15:50
Neděle 18. listopadu    
Moto3 warm up   08:40–09:00
Moto2 warm up   09:10–09:30
MotoGP warm up   09:40–10:00
Moto3 závod   11:00
Moto2 závod   12:20
MotoGP závod   14:00