Ve warm-upu 125ccm nejrychlejší Španěl Márquez

Nejrychlejším jezdcem zahřívacího tréninku v San Marinu byl vedoucí muž šampionátu Marc Márquez z Red Bull Ajo Mortorsport, druhý byl Nicolas Terol z Bancaja Aspar a třetí Sandro Cortese v barvách Avant Mitsubishi Ajo.

San Marino, Misano:

Počasí: slunečno
Teplota: 19°C
Vlhkost: 60%
Teplota dráhy: 22°C

GP San Marina, 125ccm - Warm-up:

P. Jezdec                                            Země Tým                                              Motocykl Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Red Bull Ajo Motorsport Derbi 1'43.397
2 Nicolas TEROL SPA Bancaja Aspar Team Aprilia 1'43.488 0.091
3 Sandro CORTESE GER Avant Mitsubishi Ajo Derbi 1'44.266 0.869
4 Efren VAZQUEZ SPA Tuenti Racing Derbi 1'44.586 1.189
5 Bradley SMITH GBR Bancaja Aspar Team Aprilia 1'44.647 1.250
6 Pol ESPARGARO SPA Tuenti Racing Derbi 1'44.672 1.275
7 Esteve RABAT SPA Blusens-STX Aprilia 1'45.053 1.656
8 Randy KRUMMENACHER SWI Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 1'45.103 1.706
9 Danny WEBB GBR Andalucia Cajasol Aprilia 1'45.121 1.724
10 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Cajasol Aprilia 1'45.302 1.905
11 Simone GROTZKYJ ITA Fontana Racing Aprilia 1'45.513 2.116
12 Luis SALOM SPA Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 1'45.630 2.233
13 Tomoyoshi KOYAMA JPN Racing Team Germany Aprilia 1'45.864 2.467
14 Jonas FOLGER GER Ongetta Team Aprilia 1'46.004 2.607
15 Johann ZARCO FRA WTR San Marino Team Aprilia 1'46.118 2.721
16 Adrian MARTIN SPA Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 1'46.167 2.770
17 Lorenzo SAVADORI ITA Matteoni CP Racing Aprilia 1'46.205 2.808
18 Marcel SCHROTTER GER Interwetten Honda 125 Honda 1'46.772 3.375
19 Jakub KORNFEIL CZE Racing Team Germany Aprilia 1'46.777 3.380
20 Alessandro TONUCCI ITA Junior GP Racing Team FMI Aprilia 1'47.066 3.669
21 Armando PONTONE ITA Junior GP FMI Aprilia 1'47.163 3.766
22 Francesco MAURIELLO ITA Team Semprucci Aprilia 1'47.287 3.890
23 Luca MARCONI ITA Ongetta Team Aprilia 1'47.360 3.963
24 Jasper IWEMA NED CBC Corse Aprilia 1'47.487 4.090
25 Louis ROSSI FRA CBC Corse Aprilia 1'47.714 4.317
26 Joan PERELLO SPA Lambretta Reparto Corse Lambretta 1'47.885 4.488
27 Tommaso GABRIELLI ITA Racing Team Gabrielli Aprilia 1'47.907 4.510
28 Sturla FAGERHAUG NOR AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 1'48.052 4.655
29 Giovanni BONATI ITA Junior GP FMI Aprilia 1'48.080 4.683
30 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 1'48.237 4.840
31 Alexis MASBOU FRA Ongetta Team Aprilia 1'48.392 4.995
32 Marco RAVAIOLI ITA Lambretta Reparto Corse Lambretta 1'48.702 5.305
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00