Ve warm upu Moto2 byl nejrychlejší Andrea Iannone

Nejrychlejším mužem ranního zahřívacího tréninku Moto2 v Barceloně, byl jezdec týmu Speed Master Andrea Iannone, druhý čas zajel Xavier Simeon a třetí skončil turecký šampion Kenan Sofuoglu.
Ve warm upu Moto2 byl nejrychlejší Andrea Iannone

Také trénink šestistovek probíhal na mokrém povrchu okruhu v Montmeló a jezdci Moto2 jen s vypětím všech sil drželi své stroje na dráze. Asi největší štěstí měl Američan Kenny Noyes (Avintia-STX), když v jedné ze zatáček spadl a jen tak, tak ho minul stroj jedoucí těsně za ním. Na zemi se dnes ráno ocitli jezdci jako Thomas Lüthi (Interwetten Paddock Moto2), Michele Pirro (Gresini Racing Moto2) nebo Simone Corsi (Ioda Racing Project).


Barcelona, Španělsko

Počasí: déšť, zataženo
Teplota: 15°C
Vlhkost: 98%
Teplota povrchu: 18°C

GP Katalánska, třída Moto2 – Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 270.1 2'00.964
2 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 266.3 2'01.073 0.109
3 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 269.1 2'01.863 0.899
4 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 265.8 2'01.992 1.028
5 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 269.7 2'02.140 1.176
6 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 273.1 2'02.212 1.248
7 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 267.7 2'02.252 1.288
8 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 267.9 2'02.330 1.366
9 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE 264.8 2'02.492 1.528
10 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 267.3 2'02.606 1.642
11 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 265.0 2'02.824 1.860
12 Alex BALDOLINI ITA NGM Forward Racing Suter 266.6 2'02.884 1.920
13 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 262.9 2'03.380 2.416
14 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 268.8 2'03.707 2.743
15 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 261.2 2'03.725 2.761
16 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 267.8 2'03.789 2.825
17 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 267.9 2'04.120 3.156
18 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 267.1 2'04.297 3.333
19 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 261.9 2'04.330 3.366
20 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer Racing Kalex 269.6 2'04.399 3.435
21 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 269.3 2'04.404 3.440
22 Carmelo MORALES SPA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 263.5 2'04.441 3.477
23 Kev COGHLAN GBR Aeroport de Castello FTR 258.1 2'04.499 3.535
24 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 268.2 2'04.502 3.538
25 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 268.7 2'04.610 3.646
26 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 270.1 2'04.641 3.677
27 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 269.7 2'04.650 3.686
28 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 267.2 2'05.004 4.040
29 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 264.0 2'05.080 4.116
30 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 266.1 2'05.411 4.447
31 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 268.4 2'05.782 4.818
32 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 267.7 2'06.102 5.138
33 Axel PONS SPA Pons HP 40 Pons Kalex 260.2 2'06.106 5.142
34 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 271.5 2'06.221 5.257
35 Javier FORES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 266.0 2'06.606 5.642
36 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 255.5 2'08.949 7.985

Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki



Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00