Ve warm-upu nejrychlejší Iannone, Abraham dvanáctý

Ital Iannone stále dokazuje, že mu prostředí Motorland Aragónu plně vyhovuje, druhý čas zajel Toni Elías a hned za ním se na třetím místě umístil Alex De Angelis, který jen tak, tak unikl pádu na studené dráze.

GP Aragonska, Alcaniz

Jasno, slunečné počasí
Teplota: 17°C
Vlhkost: 45%
Teplota povrchu: 18°C

GP Aragonska, Moto2 - Warm Up:

P. Jezdec                                              Země Tým                                                       Motocykl Čas Ztráta
1 Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 1'55.503
2 Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'55.572 0.069
3 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 1'55.844 0.341
4 Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 1'56.229 0.726
5 Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 1'56.240 0.737
6 Kev COGHLAN GBR Monlau Joey Darcey FTR 1'56.296 0.793
7 Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 1'56.358 0.855
8 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Suter 1'56.425 0.922
9 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 1'56.441 0.938
10 Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 1'56.480 0.977
11 Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 1'56.634 1.131
12 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing FTR 1'56.879 1.376
13 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'56.959 1.456
14 Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'56.975 1.472
15 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 1'57.099 1.596
16 Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'57.136 1.633
17 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Suter 1'57.191 1.688
18 Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'57.192 1.689
19 Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'57.270 1.767
20 Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 1'57.308 1.805
21 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 1'57.334 1.831
22 Santiago HERNANDEZ COL Matteoni CP Racing Moriwaki 1'57.343 1.840
23 Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 1'57.343 1.840
24 Ricard CARDUS SPA Maquinza-SAG Team Bimota 1'57.386 1.883
25 Roman RAMOS SPA MIR Racing MIR Racing 1'57.392 1.889
26 Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 1'57.429 1.926
27 Mattia PASINI ITA Vector Kiefer Racing Suter 1'57.448 1.945
28 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'57.579 2.076
29 Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team Suter 1'57.617 2.114
30 Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'57.647 2.144
31 Axel PONS SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'57.692 2.189
32 Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV 1'58.236 2.733
33 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 1'58.542 3.039
34 Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'58.591 3.088
35 Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 1'58.731 3.228
36 Yannick GUERRA SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'58.956 3.453
37 Kazuki WATANABE JPN Racing Team Germany Suter 1'59.230 3.727
38 Mashel AL NAIMI QAT Blusens-STX BQR-Moto2 1'59.516 4.013
39 Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 2'00.215 4.712
40 Niccolo CANEPA ITA Bimota - M Racing Bimota 2'01.335 5.832
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00