Vedení HRC vyvrací spekulace o možném konci Lorenzovy kariéry

Během Grand Prix Německa se objevily spekulace, že Jorge Lorenzo uvažuje o ukončení kariéry. Vedení HRC tyto spekulace vyvrací.
Vedení HRC vyvrací spekulace o možném konci Lorenzovy kariéry

Servery jako GPOne.com a gazetta.it před týdnem publikovaly články, v nichž se spekuluje o tom, že by Jorge Lorenzo mohl ukončit kariéru. Pravdou je, že jezdce v posledních měsících trápí jedno zranění za druhým. Nyní se na Maledivách zotavuje ze zlomeniny obratle a údajně by se právě na Maledivách měl rozhodnout, co bude dělat dál. Smlouvu s týmem Repsol Honda má podepsanou až do konce roku 2020.

Lorenzo byl blízko ukončení kariéry

Lorenzo byl blízko ukončení kariéry

Už během loňského roku byl Lorenzo dle svých vlastních slov blízko ukončení kariéry, když neprodloužil smlouvu s Ducati, ale pak se domluvil s Hondou. S Hondou ovšem (zatím) nedosahuje takových výsledků, jakých by si přál a navíc bojuje se zraněními. Z těchto důvodů údajně uvažuje, že by mohl ukončit kariéru už na konci letošního roku.

Dle novějších informací, které minulý týden vydal server Marca.com, Tetsuhiro Kuwata z vedení Hondy tyto spekulace o konci Lorenzovy kariéry popřel. Sdělil, že Honda bude trvat na dodržení smlouvy a věří, že i Lorenzo bude smlouvu respektovat.

Manažer týmu Repsol Honda – Alberto Puig – dodal, že věří, že se Lorenzo po zranění obratle brzy zotaví a bude schopen závodit už na začátku srpna v Brně.

Zdroje: GPOne.com, gazetta.it, marca.com, foto: Box Repsol

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře