Vyjede váš motocykl na jaře za méně peněz, než loni?

Komerční sdělení - Srovnávače pojištění se neomezují pouze na povinné ručení automobilů. Až 70% slevy mohou využívat i majitelé motocyklů.
Vyjede váš motocykl na jaře za méně peněz, než loni?

Velmi oblíbený způsob sjednávání povinného ručení, přes srovnávače pojištění, je dostupný i pro vaše jednostopé miláčky. Nejlevnější povinné ručení tak nemusí přijít na více, než pár set korun ročně, což je cena, kterou vám žádná pojišťovna nenabídne.

Co jsou srovnávače zač?
Srovnávačem rozumíme společnost, která se soustředí na internetové sjednávání pojištění a přitom nabízí produkty více pojišťoven, které mezi sebou dokáže rychle a precizně porovnávat. Důležité je, že opravdu funguje z 90 % pouze přes internet – nemusí tedy provozovat drahé prostory poboček, nemusí mít stovky zaměstnanců. To srovnávačům dává obrovskou výhodu – s takto nízkými náklady mohou své služby nabízet za na první pohled neuvěřitelné ceny.

Abychom mohli srovnávač takto nazývat, musí nám umožňovat porovnání produktů jednotlivých pojišťoven. Na stránkách srovnávače je umístěn formulář a kalkulátor, který nám vypočte sazby od jednotlivých pojišťoven. Snadno si tedy vybereme naši oblíbenou pojišťovnu, nebo třeba tu nejlevnější. A budou to bezesporu právě ceny, co nás nejvíce potěší – povinné ručení i havarijní pojištění může být i o polovinu levnější a jeden z nejpopulárnějších českých srovnávačů, ePojisteni.cz, se honosí i 70% úsporou.

Nejvíce se vyplatí pojistit si motocykl u ePojisteni.cz
Oblíbený srovnávač vyniká zejména skvělými sazbami pojistného, ale překvapí i nadstandardním servisem služeb, který bychom od „pouhé“ internetové společnosti asi nečekali. Pro ePojisteni.cz pracují i profesionální telefoničtí operátoři, kteří jsou klientům i zájemcům k dispozici od pondělí do pátku a dokonce zdarma sami kontaktují zájemce, kteří na sebe zanechají telefonní číslo.

Svým klientům už ePojisteni.cz ušetřilo více než 300 milionů korun, což činí průměrnou roční úsporu 1 750 Kč. Povinné ručení pro nejslabší motocykly je dostupné od pouhých 290 Kč, ale ušetří i majitelé silnějších strojů. ePojisteni.cz odhaduje, že díky službám srovnávačů může na povinném ručení ušetřit až 85 % majitelů vozidel, takže drtivá většina. Průměrná výše pojistného za povinné ručení je v dnešní době kolem 3 000 Kč, takže stále lze ušetřit více než 50 % prostředků, které do povinného ručení vkládáme, i když nás sami pojišťovny ujišťují o tom, že s cenami už dolů jít nemohou – ony opravdu ne, ale od toho tu jsou srovnávače jako ePojisteni.cz.

Více informací naleznete na www.epojisteni.cz

Zde se můžete zeptat Veroniky Hanušové, produktové manažerky srovnávače pojištění


18:38 | Francesco Bagnaia dnes slaví 24 let. odkaz
12. ledna | Maverick Viňales dnes slaví 26 let. odkaz
6. ledna | Iker Lecuona dnes slaví 21 let. odkaz
12. prosince | Filip Salač dnes slaví 19 let.
10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 30 let.