Warm Up 125ccm kubatury vyhrál Maverick Viñales

Druhý nejrychlejší čas nedělního rána zajel lídr šampionátu Nicolas Terol a s třetím skončil Francouz Johann Zarco. Čech Jakub Kornfeil byl šestnáctý.
Warm Up 125ccm kubatury vyhrál Maverick Viñales

Německo, Sachsenring:

Počasí: Slunečno, sucho
Teplota: 22°C
Vítr: 13 Km/h
Teplota povrchu dráhy: 28°C

GP Německa, Warm Up – 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 203.9 1'28.217
2 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 204.4 1'28.258 0.041
3 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 202.9 1'28.575 0.358
4 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 203.4 1'28.632 0.415
5 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 206.0 1'28.649 0.432
6 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 205.0 1'28.693 0.476
7 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 202.8 1'28.704 0.487
8 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 202.7 1'28.740 0.523
9 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 204.6 1'28.788 0.571
10 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 196.4 1'28.911 0.694
11 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 199.6 1'28.948 0.731
12 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 204.4 1'29.076 0.859
13 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 202.4 1'29.166 0.949
14 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 200.3 1'29.173 0.956
15 Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia 202.7 1'29.190 0.973
16 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 202.8 1'29.365 1.148
17 Toni FINSTERBUSCH GER Freudenberg Racing Team KTM 203.2 1'29.539 1.322
18 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 201.2 1'29.600 1.383
19 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 202.7 1'29.604 1.387
20 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 201.9 1'29.670 1.453
21 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 208.5 1'29.671 1.454
22 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 201.3 1'29.812 1.595
23 Luca GRUENWALD GER Freudenberg Racing Team KTM 200.5 1'29.892 1.675
24 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 199.0 1'29.957 1.740
25 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 201.3 1'30.035 1.818
26 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 197.8 1'30.110 1.893
27 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 199.2 1'30.166 1.949
28 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 198.2 1'30.298 2.081
29 Peter SEBESTYEN HUN Caretta Technology KTM 197.9 1'30.435 2.218
30 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 198.9 1'30.898 2.681
31 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 196.9 1'30.903 2.686
32 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 200.2 1'31.323 3.106
33 Felix FORSTENHAEUSLER GER Schwaben Racing Team Honda 197.2 1'31.940 3.723
34 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 194.7 1'32.163 3.946
35 Marvin FRITZ GER LHF Project Racing Honda 200.3 1'35.113 6.896

Jack MILLER AUS RZT Racing Aprilia


16:20 | Nemocného Folgera v Malajsii nahradí Michael van der Mark.
15:42 | Dnes je to 6 let, co zahynul Marco Simoncelli.
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00