Warm Up 125ccm vyhrál Nicolas Terol, Kornfeil dvacátý

Nejrychlejším byl v třídě do 125ccm vítěz kvalifikace Nicolas Terol z Bankia Aspar, druhý čas zajel jezdec Intac-Racing Germany Sandro Cortese a třetí Jonas Folger z Red Bull Ajo Motorsport.
Warm Up 125ccm vyhrál Nicolas Terol, Kornfeil dvacátý

Estoril, Portugalskou

Polojasno
Teplota: 19°C
Teplota povrchu: 25°C

GP Portugalska, 125ccm – Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 225.8 1'48.978
2 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 226.2 1'49.390 0.412
3 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 222.5 1'49.935 0.957
4 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 221.2 1'50.321 1.343
5 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 218.5 1'50.336 1.358
6 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 222.8 1'50.928 1.950
7 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton R. Aprilia 220.6 1'50.931 1.953
8 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 215.6 1'51.199 2.221
9 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 223.8 1'51.308 2.330
10 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton R. Aprilia 221.9 1'51.464 2.486
11 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 218.9 1'51.803 2.825
12 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 216.3 1'51.891 2.913
13 Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia 218.2 1'52.177 3.199
14 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 213.9 1'52.733 3.755
15 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 216.8 1'53.111 4.133
16 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 216.2 1'53.221 4.243
17 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 211.3 1'53.324 4.346
18 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 214.8 1'53.853 4.875
19 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 217.8 1'54.124 5.146
20 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 214.5 1'54.425 5.447
21 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 212.3 1'55.003 6.025
22 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 215.5 1'55.236 6.258
23 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 224.1 1'55.370 6.392
24 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 214.3 1'55.966 6.988
25 Hiroki ONO JPN Caretta Technology KTM 217.9 1'57.015 8.037
26 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 213.9 1'57.595 8.617
27 Peter SEBESTYEN HUN Caretta Technology KTM 215.0 1'57.675 8.697
28 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 209.9 1'58.755 9.777
29 Kevin HANUS GER Team Hanusch Honda 205.3 2'00.589 11.611
30 Sarath KUMAR IND WTR-Ten10 Racing Aprilia 208.0 2'01.232 12.254

Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia



Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

20:41 | Vicente Perez, který dnes oslavil 21. narozeniny, vyrazí do příštího závodu s penalizací 6 míst na roštu. Perez zav… odkaz
21. října | Potvrzeno: Fabio Quartararo byl dodatečně diskvalifikován ze závodu z důvodu nepovoleně nízkého tlaku v pneumatice. odkaz
21. října | Objevují se informace, že vítěz závodu Moto2 - Fabio Quartararo - byl diskvalifikován.
21. října | Vedoucí muž šampionátu třídy Moto3 - Jorge Martin - v závodě upadl. Naštěstí je v pořádku. odkaz
20. října | Xavier Simeon a Eric Granado pojedou příští rok MotoE u týmu Avintia.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 26. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 27. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 28. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–02:00
Moto3 závod   03:00
Moto2 závod   04:20
MotoGP závod   06:00