Wrooom 2010

Perla italských Dolomitů Madonna di Campiglio září krásně bílým sněhem, ale na jeden týden se nyní oděla do červené, když přivítala týmy Ducati a Ferrari, aby zahájily již dvacátý ročník akce pod názvem Wrooom 2010.

Wrooom Press Ski Meeting 2010 oficiálně zahájili dnes, tedy v pondělí jedenáctého ledna a pro všechny zúčastněné nabídne týden plný sportovních aktivit, divadelních představení, nebo rozhovorů jezdců a členů týmů s novináři z celého světa.

V krásném prostředí italských Dolomitů budou zítra oba jezdci továrního týmu Ducati MotoGP,  Australan Casey Stoner a Američan Nicky Hayden k dispozici světovým médiím a na jejich otázky odpoví v průběhu plánované tiskové konference.

Ve středu je na programu oficiální představení nového závodního prototypu italské výroby v podobě motocyklu Ducati Desmosedici GP10. Nový model motocyklu představí generální ředitel Ducati Motor Holding Claudio Domenicali.

Do lyžařského střediska v Madonna di Campiglio rovněž přijeli piloti formule 1 italské stáje Ferrari, jenž patří ke špičce v této prestižní automobilové soutěži. Spolu se Stonerem a Haydenem stráví týden ve vysokohorském prostředí Brazilec Felipe Massa, Španěl Fernado Alonso a testovací pilot Ital Giancarlo Fisichella.

V pátek patnáctého ledna Wrooom 2010 skončí, všichni zamíří zpátky do svých domovů, aby nabrali sil na první předsezonní testy. Na oba motocyklové jezdce tovární stáje Ducati čeká první test už začátkem února v Sepangu.

11:35 | Niccolo Antonelli dnes slaví 22 let.
21. února | Francesco Bagnaia pojede příští rok v MotoGP u týmu Pramac Racing.
21. února | Tým Repsol Honda představil svůj motocykl pro rok 2018: odkaz
21. února | Již je to oficiální. Folgera nahradí Syahrin.
18. února | Márquez po pádu v zatáčce č. 12: odkaz