Yamaha bodovala druhým a šestým místem

DEKO  |  02. 10. 2011 23:15

Lorenzo pred motegi hovoril ze urobi vsetko any vyhral.sorry ale neurobil noc.odkruzil zavod! Dobre vedel kde je casey a nevidel som snahu na to aby si zasluzil vyhrat.tych par bodov nic neriesi.podla mna ak fakt chce a casey mu da takuto sancu tal musi riskovat a ist ako divy.voem ze dokaze ist aj lepsie.povedat ze dani bol rychly je slabe.on cjce obhajit titul tak musi makat.teda uz mal lebo v australii si neskrkne a v malajzii to asi zazrak nebude.

odstraneno jannyk F1  |  02. 10. 2011 23:39

mě se neomlouvej....já se jen jednoduše zeptám: přijdou Ti letos Yamahy stejně kvalitní jako Hondy? Podle mě udělal vše, co mohl....nebo ne? Měl přidělat šlapátka a ještě ke všem koním přidat i tu svou sílu? Nebo myslíš, že někdo jako cca 7-8 jezdů ze současné špice chce být jen "kroužil"? Chtěl být Casey jen "kroužil" v Misanu, že nebojoval s Danim o ztracené 2. místo? Nevím, já si to o těch klucích nemyslím a proto tyhle závěry nedělám. Jen se snažím pochopit, z čeho vycházíte ve vašich soudech, toť vše...mě se nikdo omlouvat nemusí

DEKO  |  03. 10. 2011 04:30

Casey v misanu odpalil kondicku, a potom uz bol krouzil.jasne ze hondy su inde co sa tyka vykonu ale takuto sancu uz nemusi dostat.to je dovod preco som to napisal takto.to ze su to borci vobec nepochybujem a nikdy by som netvrdil opak.

odstraneno jannyk F1  |  03. 10. 2011 08:11

odpovím stejně, Jorge v Motegi odpálil kondičku (psychickou - třeba, co já vím? ) A pak už byl jen kroužil...možná měl zkusit ta šlapátka Já jsem si ze svého naprosto zaujatého pohledu jistá, že udělal všechno, co bylo v té době možné (po těch trenálech i nemožné ).

stále dobrý Schumi  |  03. 10. 2011 13:14

Podle čeho soudíme?Byl s Danim v kontaktu a nepokusil se o nic.Casey mu zmizel z dohledu směrem dozadu a tak byl spokojenej.

odstraneno jannyk F1  |  03. 10. 2011 13:49

aha, já s ním tentokrát nemluvila, tak nevím, tak to se omlouvám

stále dobrý Schumi  |  03. 10. 2011 13:11

Taky myslím,že do toho nedal všechno,po tom štísku co ho potkalo.Dani mu odjel bez boje.Jaká "radost a nadšení" za druhé místo panovala v boxech,bylo vidět,když sice tleskali,ale obličeje bez úsměvu,..jako by dojel pátý.

odstraneno jannyk F1  |  03. 10. 2011 15:27

pokud budeš chtít odkaz na jeho blog pro fanoušky, klidně dám, abys mi věřil. Píše (cituju a nemotorně překládám): "....Měl jsem snad nejhorší start v sezóně. Startoval jsem z druhé pozice, hned za Caseym, ale na konci jsem byl až na čtvrté pozici a málem jsem spadl hned poté, co mě kontaktoval Valentino Rossi. Podivný začátek, protože další tři jezdci museli na průjezd boxů za poskočení na startu. To pomohlo Stonerovi, který ale šel mimo trať, ale nevyšlo ho to příliš draze, dostal se zpět na své místo na stupních vítězů. Já jsem nicméně zůstal celý závod za Danim Pedrosou, který byl perfektní a zasloužil si své první vítězství v Motegi. Snažil jsem se zachytit ho, ale s každým kolem, to umíralo více a více (nevím co, jestli stroj nebo obecně :-S). Takže druhé místo bylo to nejlepší, co jsme mohli dosáhnout, a já doufám, že si to v týmu po jednom z nejnáročnějších víkendů budeme pamatovat. Chtěl bych poděkovat všem ve svém týmu, byli skvělí.
Co by se stalo, kdybych jel dobře a vedl v prvním kole? No nikdo neví. Ale stále cítím hořkou chuť nad tím, že ztrácím příliš mnoho metrů na Caseyho výkon. A teď jsme doma (míněno u Caseyho), v Phillip Islandu. Pro něj určitě nejkrásnější trať světového poháru. Můj cíl je náročný, a to porazit ho v jeho zemi, kde je dosud vždy nezadržitelný.Budu se snažit všemi prostředky tuto nadvládu ukončit...."
atd. atd.
Tak nevím, mě příjde, že dělal co mohl, ale já jsem fanda, nefandům zase přijde, že je to spokojený kroužil....každý, co jeho jest

stále dobrý Schumi  |  03. 10. 2011 22:17

Jani,..nikdy jsem neřekl,že je kroužil.Ale já, jako jeho skalní nefanda, jsem mu letos palce držel a dost.Mě prostě na rozdíl od vás, jeho skalních přišlo,že jen mluvil co mohl,místo aby bojoval,co mohl.Sice říká, jak to nevzdává,ale myslím,že je smířenej a dobře ví.Kdyby to myslel vážně, dá do toho místo "všechno" ,dokonce víc než všechno.

odstraneno jannyk F1  |  03. 10. 2011 22:40

šak jo, ta šlapátka...dyť jsem to říkala
Je zábavné, jak různé existují pohledy na v podstatě totožná PR prohlášení dvou určitých jezdců

stále dobrý Schumi  |  02. 10. 2011 18:01

Pokud jsem dobře koukal,tak Lorenzo neporazil krom Ayoamy a Eliase,žádnou Hondu,..ty se vyautovaly samy.

Máš recht. Nebýt těch všech shod okolností, tak bedna byla neskutečně repsolácká....nojo, ale jsou to závody a zázraky se dějí....

plně souhlasím, ale aspoň motorku na startu aj trati udržal, .-)), no co, prodlúžil akorát svoju agóniu, když o titul přijde nejspíš až v sepangu

odstraneno jannyk F1  |  03. 10. 2011 22:42

jéééžkovy voči, ten obrat "neporazil" mě tak strašně svádí být jedůvka ale nebudu, slibuju, už jsem byla včera

kolja F1  |  02. 10. 2011 13:27

to je aspoň vyjádření,hlavní je že se z toho kontaktu díky předchozím žaludečním problémům nepo......Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz