Yamaha prezentovala svůj tovární tým s Viňalesem a Rossim

Tovární Yamaha už také představila svůj tým. Letos naposledy pro ně pojede jezdecká dvojice Rossi – Viňales. Příští rok Rossiho vystřídá Quartararo.

Nejen Suzuki a tým Petronas Yamaha, ale i tovární Yamaha dnes představila svůj tým MotoGP pro letošní rok.

Monster Energy Yamaha Factory Racing Team letos naposledy pojede ve složení Valentino Rossi a Maverick Viňales. Příští rok Rossiho nahradí Fabio Quartararo.

Tým Petronas dnes na svém domácím okruhu představil stroj pro rok 2020

Tým Petronas dnes na svém domácím okruhu představil stroj pro rok 2020

Pro Rossiho, který za pár dnů oslaví už jednačtyřicáté narozeniny, to letos v každém případě bude jeho poslední rok s tovární Yamahou a možná i úplně poslední rok v MotoGP, ale definitivně se jezdec rozhodne až v průběhu roku. Ve hře je i možnost, že by Rossi přestoupil k Petronasu.

Co se týče barev letošního motocyklu, tam k žádným výrazným změnám oproti loňskému roku nedošlo. Kombinace černé a modré zůstala. Nezměnil se ani hlavní sponzor, kterým zůstává Monster.

Zdroj a foto: Yamaha MotoGP

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.