Z cesty do Japonska mají jezdci obavy

stále dobrý Schumi  |  17. 05. 2011 15:37

Řešením by jistě bylo nabídnout některé asociaci v Evropě,zda by měla zájem uspořádat náhradní závod a věřím,že by se pořadatel našel.Radiace tam jistě je a není třeba,chodit zbytečně něčemu naproti.Japonci by top jistě zvládli,ale je to příliš čerstvé.Pokud to uspořádají,bude to problém,..při neúčasti některých jezdců ze špičky,se tam pojede pro laciné body?Sice měli na kapotážích nápisy,.."Jsme s tebou Japonsko",ale já bych nějakým "zaručeným" výrokům o neškodnosti ovzduší,moc váhy nedával.Nakonec,..pořád se šetří a neestěhovat tenhle cirkus až do Japonska,ušetří velkej balík.

odstraneno jannyk F1  |  17. 05. 2011 17:13

souhlasím a navíc si tak nějak furt nedokážu představit, že zdecimovaní Japonci nemají nic lepšího na mysli než si koupit jistě ne levné vstupenky a jít koukat na motorky jen 200 km od Fukušimi...takže jak říkáš, celé to bude v červených číslech a samo Japonsko z toho bude mít prdlajs. Obávám se, že ani "pracháči" z jiných zemí se tam právě z důvodu obav z radiace jako diváci nepoženou....Navrhuju ušetřený velký balík věnovat na obnovu Japonska, tím by Dorna posloužila daleko víc (a klidně nechť to věnují do něčeho, co je spojeno s motofabrikami - bez nich by se v podstatě ani celé motoGP nejezdilo).
Jsem se rozkecla :-S

unavix F1  |  19. 05. 2011 09:01

Zarážející na celé věci je to, že bezpečnostní pásmo je stanoveno na 300Km od Fukušimi a okruh je přitom vzdálen pouze 200Km.Tady něco smrdí pane Ezpeleta.

unavix F1  |  17. 05. 2011 11:55

jim nikdo nikdy neřekne.Stejně jako v 86 když se jel závod míru v okolí Kyjeva.Taky tehdá bylo vše v "naprostém pořádku".Letos a možná i na několk dalších let by na tu velkou cenu měli zapomenout a nebo ji dát na jinej okruh.Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz